Trener Daniel Kaczor odchodzi z Podlesianki

Trener Daniel Kaczor odchodzi z Podlesianki

7 października 2018 Wyłączono przez Admin2

Po sobotnim meczu z Iskrą Pszczyna zremisowanym przez nasz zespół 0-0 z prowadzenia naszego zespołu zrezygnował trener Daniel Kaczor.

Szkoleniowiec prowadził Podlesiankę od 14 maja 2016, a więc przez prawie przez 2,5 roku. W tym czasie rozegraliśmy łącznie 76 ligowych spotkań, z których wygraliśmy 47, zremisowaliśmy 13 i ponieśliśmy 16 porażek. Bilans bramkowy tego okresu wynosi  175-76.

Zespół pod wodzą trenera Kaczora dwukrotnie zajął 8 miejsce w lidze, a w ostatnim sezonie 2 miejsce, ze stratą 1 punktu do Unii Kosztowy, która awansowała do IV Ligi. W obecnych rozgrywkach drużyna zdobyła 20 punktów (6 zwycięstw, 2 remisy, 2 porażki, bilans bramkowy 17-5).

W sezonie 2017/2018 zespół dotarł do finału Podokręgowego Pucharu Polski, a w obecnych rozgrywkach, dzięki walkowerowi w meczu z Unią Kosztowy zameldował się w półfinale rozgrywek.

Podczas wspomnianego 2,5-letniego okresu, ustanowione zostały dwa rekordy klubowe: 12 wygranych meczów ligowych z rzędu, oraz 31 ligowych meczów z rzędu bez porażki.

Trenerowi serdecznie dziękujemy za wkład pracy i zaangażowanie włożone w budowaniu dobrej marki naszego klubu i życzymy powodzenia na dalszej drodze kariery trenerskiej.

Nazwisko nowego trenera powinniśmy poznać na początku tygodnia. Pomimo dosyć trudnej sytuacji w tabeli, cel postawiony nowemu szkoleniowcowi będzie taki sami, jaki miał trener Daniel Kaczor.

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak