LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Strzelcy po 10 kolejkach

Przedstawiamy cotygodniową klasyfikację najlepszych strzelców naszej ligi. Po 10 rozegranych kolejkach na pozycji samodzielnego lidera znalazł się Dawid Henisz z Uranii Ruda Śląska, który strzelił 2 bramki w meczu z Górnikiem 09 Mysłowice. Jeżeli chodzi o nasz zespół, to liczymy, że od przyszłej kolejki zaczniemy piąć się w klasyfikacji. Póki co 6 goli ma Radosław Kaczmarczyk i 4 gole Marcin Rosiński.    

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR. I – STAN PO 10 KOLEJKACH

9 goli – Dawid Henisz (Urania Ruda Śląska) +2

8 goliRafał Wawrzyńczok (Sparta Katowice) +1

7 goli – Michał Biernacki (AKS Mikołów), Mateusz Zamojda (AKS Mikołów), Grzegorz Kostrzewa (MKS Lędziny) +1, Andrzej Sarzała (Sparta Katowice) +1, Mateusz Żemła (LKS Studzienice) +1

6 goli – Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka), Sławomir Magiera (Sokół Wola)

5 goli –Wojciech Musiolik (Pogoń Imielin), Dawid Maciaszczyk (Urania Ruda Śląska), Radosław Rakowski (Iskra Pszczyna), Krystian Gut (Wyzwolenie Chorzów)

4 gole – Tomasz Zawadzki (Iskra Pszczyna), Marcin Rosiński (Podlesianka), Grzegorz Kuźnik (Sokół Wola), Bartosz Just (Fortuna Wyry), Mateusz Dreszer (Pogoń Imielin), Wojciech Kowalski (Górnik 09 Mysłowice) +1, Kamil Dylewski (Górnik 09 Mysłowice) +2, Rafał Klaja (LKS Łąka) +1, Łukasz Dąbrowiecki (MK Górnik Katowice) +1, Artur Jędrysik (MK Górnik Katowice) +2, Seweryn Zalewski (Urania Ruda Śląska) +1

 

strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

AKS Mikołów: 7 – Michał Biernacki, Mateusz Zamojda, 3 – Łukasz Kopytko, Paweł Lesik, 2 – Wojciech Oltman, Tomasz Frankowski, Mateusz Sikora, 1 – Daniel Olszewski, Robert Brysz, Robert Prus

Fortuna Wyry: 4 – Bartosz Just, 3 – Krzysztof Rośkowicz, 2 – Tomasz Szołtysek, Kamil Brożyński, 1 – Bartosz Just, Kamil Strzoda, Vladyslav Pedenko, Paweł Kołodziej

Górnik 09 Mysłowice: 4 – Wojciech Kowalski, Kamil Dylewski, 1 – Karol Ejdys, Krzysztof Gondzik, Adrian Bogdański, Marcin Jaszczuk, Paweł Małolepszy, Bartosz Jabcoń

Iskra Pszczyna: 5 – Radosław Rakowski, 4 – Tomasz Zawadzki, 3 – Tomasz Leszczyński, 2 – Andrzej Żur, 1 – Piotr Noga, Kamil Pustelnik, Mateusz Żelazo, Łukasz Mąka

LKS Łąka: 4 – Rafał Klaja, 2 – Tomasz Ryt, 1 – Jacek Kowalczyk, Norbert Jarczok, Rafał Nowak, Mateusz Paszek, Marcin Paszek

LKS Studzienice: 7 – Mateusz Żemła,  3 – Łukasz Grzechnik,  2 – Paweł Janosz, Wojciech Janosz, Jan Tomaszczyk, 1 – Bartłomiej Janosz, Marcin Janosz, Dawid Pilar

MKS Lędziny: 7 – Grzegorz Kostrzewa, 2 – Michał Nagi, 2 – Łukasz Gardawski 1 – Dariusz Zygma, , samobójcza

MK Górnik Katowice: 4 – Łukasz Dąbrowiecki, Artur Jędrysik, 3 – Kamil Ochojski, 2 – Armen Mktychyan, Daniel Bąk, 1 – Gabriel Ochojski, Dawid Jurowicz, Dawid Honysz, samobójcza

Ogrodnik Tychy: 3 – Patryk Gajewski, 1 – Tomasz Fijoł, Tomasz Klimas, Michał Majewski, Michał Foltyn, Mariusz Masternak

Podlesianka: 6 – Radosław Kaczmarczyk, 4 – Marcin Rosiński, 3 – Dawid Colik, 1 – Dariusz Kubacki, Szymon Nowak, Krzysztof Renner, samobójcza

Pogoń Imielin: 5 – Wojciech Musiolik, 4 – Mateusz Drzeszer, Kamil Cisoń, 3 – Mateusz Śliwa, Marcin Polarz, 2 – Mateusz Pacwa, 1 –  Łukasz Samek, Dominik Jedynak

Piast Nowy Bieruń: 3 – Sebastian Rzepa, 2 – Jakub Rzepa, 1 – Sylwester Brzeziński, Przemysław Cecuga

Sparta Katowice: 8 – Rafał Wawrzyńczok, 7 – Andrzej Sarzała,  3 – Łukasz Todorski, Krzysztof Michalski, 2 – Adrian Słota,  1 – Sebastian Kawulka, Fabian Wlaź, Łukasz Piwczyk, 2 x samobójcza

Sokół Wola: 6 – Sławomir Magiera, 4 – Grzegorz Kuźnik, 2 – Bartosz Koczy, Bartłomiej Więckowski, 1 – Dawid Kaczmarczyk, Przemysław Wyrobek, Przemysław Wyrobek, Mariusz Jarnot, Jakub Jucha

Wyzwolenie Chorzów: 5 – Krystian Gut, 2 – Adrian Nalepa, Łukasz Kocur Wojciech Krotofil, 1 – Sławomir Bargiel, Damian Beczek

Urania: 9 – Dawid Henisz, 5 – Dawid Maciaszczyk, 4 – Seweryn Zalewski, 1 – Albert Bujny, Krzywda, Grzegorz Kokoszka

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak

 

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW