Wrócić na właściwe tory! Przed meczem z Ogrodnikiem Cielmice

Wrócić na właściwe tory! Przed meczem z Ogrodnikiem Cielmice

11 października 2018 Wyłączono przez Admin2

Przed nami jedenasta seria ligowych zmagań w Klasie Okręgowej. Nasz zespół w jej ramach podejmować będzie na własnym boisku drużynę Ogrodnika Cielmice.

Być może mecz ten nie wzbudzałby aż tak dużych emocji, gdyby… No właśnie, po pierwsze gdyby nasza drużyna nie była na aż tak sporym musiku. W ostatnich 3 meczach ligowych zespół nie zdobył żadnej bramki, co i tak dało nam pewien pułap punktów, bo dwukrotnie zremisowaliśmy 0-0 i raz przegraliśmy 0-1. Po drugie i chyba w tym momencie najistotniejsze – nastąpiła zmiana na stanowisku pierwszego trenera. W meczu z Ogrodnikiem po raz pierwszy zasiądzie na ławce trenerskiej Damian Ostrowski, przez co na pewno uwaga wielu skierowana będzie na osobę nowego szkoleniowca.

Oczywiście nie chcemy liczyć tylko na efekt „nowej miotły”. Plan naprawczy sięga głębiej i jesteśmy przekonani, iż w kontekście długofalowym zmiana na trenerskim stołku przyniesie pozytywne rezultaty i po kilku meczach „posuchy” wreszcie na stałe w tym sezonie zobaczymy Podlesiankę grająca futbol widowiskowy, zorganizowany i pełen energii!

Bardzo liczymy na pozytywną reakcję z trybun! Jesteśmy przekonani, iż nasi wierni fani wspomogą zespół, który – nie ma co ukrywać – znalazł się na lekkim zakręcie i jak nigdy potrzebuje dopingu i ciepłego słowa podczas meczu.

Już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy na Sołtysią!


11 kolejka Klasy Okręgowej gr. I

13.10.2018r. godz. 15.00, Stadion Podlesianki, ul. Sołtysia 25, Katowice

LGKS 38 Podlesianka – LKS Ogrodnik Cielmice (Tychy)

 

foto: Slaskisport.tv/Dawid Drzeniek