LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Klasyfikacja snajperów po 11 kolejkach

11 seria ligowych zmagań to kolejne bramki w wykonaniu piłkarzy grupy I Klasy Okręgowej. Na czoło klasyfikacji wskoczył Mateusz Żemła z LKS-u Studzienice, który w meczu z Łąką ustrzelił hattrick’a. Dwa gole zdobył wicelider Michał Biernacki z AKS-u Mikołów. Z zawodników Podlesianki wreszcie przełamała się nasza ofensywna para – Radosław Kaczmarczyk i Marcin Rosiński. Pierwszy z nich ma na swoim koncie 7 trafień, a drugi 5. Na niższych pozycjach warto zauważyć przebudzenie Sylwestra Brzezińskiego z Piasta Nowy Bieruń, którzy strzelił 3 gole w meczu z Wyzwoleniem.

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR. I – STAN PO 11 KOLEJKACH

10 goli Mateusz Żemła (LKS Studzienice) +3

9 goli – Dawid Henisz (Urania Ruda Śląska), Michał Biernacki (AKS Mikołów) +2

8 goli – Rafał Wawrzyńczok (Sparta Katowice) , Grzegorz Kostrzewa (MKS Lędziny) +1

7 goli – Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka) +1, Mateusz Zamojda (AKS Mikołów), Andrzej Sarzała (Sparta Katowice)

6 goli – Sławomir Magiera (Sokół Wola)

5 goli – Marcin Rosiński (Podlesiankia) +1, Wojciech Musiolik (Pogoń Imielin), Dawid Maciaszczyk (Urania Ruda Śląska), Radosław Rakowski (Iskra Pszczyna), Krystian Gut (Wyzwolenie Chorzów), Bartosz Just (Fortuna Wyry) +1, Grzegorz Kuźnik (Sokół Wola) +1, Seweryn Zalewski (Urania Ruda Śląska) +1

4 gole – Tomasz Zawadzki (Iskra Pszczyna), Mateusz Dreszer (Pogoń Imielin), Wojciech Kowalski (Górnik 09 Mysłowice), Kamil Dylewski (Górnik 09 Mysłowice), Rafał Klaja (LKS Łąka, Łukasz Dąbrowiecki (MK Górnik Katowice), Artur Jędrysik (MK Górnik Katowice), Paweł Lesik (AKS Mikołów) +1, Kamil Ochojski (MK Górnik Katowice) +1, Kamil Cisoń (Pogoń Imielin), Sebastian Rzepa (Piast Nowy Bieruń) +1, Sylwester Brzeziński (Piast Nowy Bieruń) +3

 

strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

AKS Mikołów: 9 – Michał Biernacki, 7 – Mateusz Zamojda, 4 – Paweł Lesik, 3 – Łukasz Kopytko, Tomasz Frankowski, 2 – Wojciech Oltman, Mateusz Sikora, 1 – Daniel Olszewski, Robert Brysz, Robert Prus

Fortuna Wyry: 5 – Bartosz Just, 3 – Krzysztof Rośkowicz, 2 – Tomasz Szołtysek, Kamil Brożyński, 1 – Bartosz Just, Kamil Strzoda, Vladyslav Pedenko, Paweł Kołodziej

Górnik 09 Mysłowice: 4 – Wojciech Kowalski, Kamil Dylewski, 2 – Krzysztof Gondzik, Adrian Bogdański, 1 – Karol Ejdys, Marcin Jaszczuk, Paweł Małolepszy, Bartosz Jabcoń

Iskra Pszczyna: 5 – Radosław Rakowski, 4 – Tomasz Zawadzki, 3 – Tomasz Leszczyński, 2 – Andrzej Żur, 1 – Piotr Noga, Kamil Pustelnik, Mateusz Żelazo, Łukasz Mąka

LKS Łąka: 4 – Rafał Klaja, 2 – Tomasz Ryt, Mateusz Paszek 1 – Jacek Kowalczyk, Norbert Jarczok, Rafał Nowak, Mateusz Paszek, Michał Puchała

LKS Studzienice: 10 – Mateusz Żemła,  3 – Łukasz Grzechnik, Wojciech Janosz, 2 – Paweł Janosz, Jan Tomaszczyk, Marcin Pęszor, 1 – Bartłomiej Janosz, Marcin Janosz, Dawid Pilar

MKS Lędziny: 8 – Grzegorz Kostrzewa, 2 – Michał Nagi, 2 – Łukasz Gardawski, Dariusz Zygma, samobójcza

MK Górnik Katowice: 4 – Łukasz Dąbrowiecki, Artur Jędrysik, Kamil Ochojski, 2 – Armen Mktychyan, Daniel Bąk, 1 – Gabriel Ochojski, Dawid Jurowicz, Dawid Honysz, samobójcza

Ogrodnik Tychy: 3 – Patryk Gajewski, 1 – Tomasz Fijoł, Tomasz Klimas, Michał Majewski, Michał Foltyn, Mariusz Masternak

Podlesianka: 7 – Radosław Kaczmarczyk, 5 – Marcin Rosiński, 3 – Dawid Colik, 1 – Dariusz Kubacki, Szymon Nowak, Krzysztof Renner, Bartosz Nowotnik, 2 x samobójcza

Pogoń Imielin: 5 – Wojciech Musiolik, 4 – Mateusz Drzeszer, Kamil Cisoń, 3 – Mateusz Śliwa, Marcin Polarz, 2 – Mateusz Pacwa, 1 –  Łukasz Samek, Dominik Jedynak

Piast Nowy Bieruń: 4 – Sebastian Rzepa, Sylwester Brzeziński, 3 – Jakub Rzepa, 1 – Przemysław Cecuga, Przemysław Mrowiec

Sparta Katowice: 8 – Rafał Wawrzyńczok, 7 – Andrzej Sarzała,  3 – Łukasz Todorski, Krzysztof Michalski, 2 – Adrian Słota,  1 – Sebastian Kawulka, Fabian Wlaź, Łukasz Piwczyk, 2 x samobójcza

Sokół Wola: 6 – Sławomir Magiera, 5 – Grzegorz Kuźnik, 2 – Bartosz Koczy, Bartłomiej Więckowski, Piotr Bula, 1 – Dawid Kaczmarczyk, Przemysław Wyrobek, Przemysław Wyrobek, Mariusz Jarnot, Jakub Jucha, Krzysztof Chlebowski, Wojciech Tomala

Wyzwolenie Chorzów: 5 – Krystian Gut, 3 – Wojciech Krotofil,  2 – Adrian Nalepa, Łukasz Kocur, 1 – Sławomir Bargiel, Damian Beczek

Urania: 9 – Dawid Henisz, 5 – Dawid Maciaszczyk, Seweryn Zalewski, 1 – Albert Bujny, Krzywda, Grzegorz Kokoszka

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak

 

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW