Salveo partnerem Podlesianki!

Salveo partnerem Podlesianki!

18 października 2018 Wyłączono przez Admin2

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasz klub nawiązał partnerską współpracę z firmą Salveo z siedzibą w Rudzie Śląskiej!

Gabinet zajmuje się profesjonalną regeneracją i rehabilitacją sportową. Firma zatrudnia wybitnych specjalistów w dziedzinie fizjoterapii i korzysta z jeden z najbardziej efektywnych metod leczniczo – regeneracyjnych – Indiba Activ!

Jest to innowacyjna i nowoczesna  metoda, przyśpieszająca regenerację na poziomie komórkowym. Z jej dobrodziejstw korzystają m.in. topowe kluby piłkarskie, takie jak m.in. Barcelona, Liverpool, Arsenal czy Chelsea Londyn.

Metoda pozwala na powrót do sprawności nawet o 50% szybciej ! Choć z Indiby korzystają setki zadowolonych pacjentów – amatorów i profesjonalistów, to chyba najgłośniejszym przypadkiem interwencji Indiby w naszym kraju było postawienie na nogi Kamila Glika po poważnym urazie barku, dzięki czemu, wbrew skrajnie pesymistycznym diagnozom lekarskim, obrońca Reprezentacji Polski mógł zdrowy wystąpić na Mundialu w Rosji.

Od teraz z dobrodziejstw, które oferuje firma Salveo mogą korzystać również wszyscy zawodnicy naszego Klubu na bardzo preferencyjnych warunkach!

Współpraca polegać będzie również na wzajemnym partnerskim wspieraniu się i organizacja wspólnych inicjatyw.

Jesteśmy przekonani, że za tak mocny partner pomoże nam wspiąć się na jeszcze wyższy poziom sportowy, natomiast my z cała pewnością polecamy wszystkim usługi rehabilitacyjne gabinetu Salveo!

Nie są to tylko slogany, gdyż kilku naszych zawodników już korzystało z metody Indiba Activ i rehabilitacji w gabinecie Salveo i efekty były nad wyraz satysfakcjonujące!

O akcjach promujących nasze partnerstwo będziemy informować na bieżąco.

Wszystkim osobom chcącym zadbać o swoje zdrowie polecamy gabinet Salveo w Rudzie Śląskiej! Sszczegóły na stronie internetowej <TUTAJ>