LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Strzelcy po 12 kolejkach ligowych

Przedstawiamy klasyfikację strzelców po 12 seriach ligowych. Do prowadzącego w klasyfikacji  Mateusza Żemły ze Studzienic, dołączył Grzegorz Kostrzewa z MKS-u Lędziny, który zdobył dwa gole z Ogrodnikiem Cielmice. Kolejny raz po jednym trafieniu dołożyli do swojego dorobku nasi zawodnicy – Radosław Kaczmarczyk i Marcin Rosiński. Pierwszy ma 8 goli, a drugi 6. Warto odnotować strzelecki popis Łukasza Todorskiego ze Sparty, który w pojedynkę rozstrzelał Górnika MK Katowice (4 gole przy wyniku 4-0) oraz Jakuba Rzepy z Piasta, który zaliczył hattrick’a w meczu ze Studzienicami.

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR. I – STAN PO 12 KOLEJKACH

10 goli – Mateusz Żemła (LKS Studzienice), Grzegorz Kostrzewa (MKS Lędziny) +2

9 goli – Dawid Henisz (Urania Ruda Śląska), Michał Biernacki (AKS Mikołów)

8 goli – Rafał Wawrzyńczok (Sparta Katowice), Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka) +1

7 goli – Mateusz Zamojda (AKS Mikołów), Andrzej Sarzała (Sparta Katowice), Łukasz Todorski (Sparta Katowice) +4

6 goli – Sławomir Magiera (Sokół Wola), Marcin Rosiński (Podlesianka) +1, Jakub Rzepa (Piast Nowy Bieruń) +3

5 goli – Wojciech Musiolik (Pogoń Imielin), Dawid Maciaszczyk (Urania Ruda Śląska), Radosław Rakowski (Iskra Pszczyna), Krystian Gut (Wyzwolenie Chorzów), Bartosz Just (Fortuna Wyry),Grzegorz Kuźnik (Sokół Wola), Seweryn Zalewski (Urania Ruda Śląska), Mateusz Dreszer (Pogoń Imielin) +1, Sebastian Rzepa (Piast Nowy Bieruń) +1

4 gole – Tomasz Zawadzki (Iskra Pszczyna), Mateusz Dreszer (Pogoń Imielin), Wojciech Kowalski (Górnik 09 Mysłowice), Kamil Dylewski (Górnik 09 Mysłowice), Rafał Klaja (LKS Łąka, Łukasz Dąbrowiecki (MK Górnik Katowice), Artur Jędrysik (MK Górnik Katowice), Paweł Lesik (AKS Mikołów) , Kamil Ochojski (MK Górnik Katowice), Kamil Cisoń (Pogoń Imielin), Sylwester Brzeziński (Piast Nowy Bieruń), Kamil Brożyński (Fortuna Wyry) +1

 

strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

AKS Mikołów: 9 – Michał Biernacki, 7 – Mateusz Zamojda, 4 – Paweł Lesik, 3 – Łukasz Kopytko, Tomasz Frankowski, 2 – Wojciech Oltman, Mateusz Sikora, 1 – Daniel Olszewski, Robert Brysz, Robert Prus, Sebastian Kubisz

Fortuna Wyry: 5 – Bartosz Just, 4 – Kamil Brożyński, 3 – Krzysztof Rośkowicz, 2 – Tomasz Szołtysek, 1 – Bartosz Just, Kamil Strzoda, Vladyslav Pedenko, Paweł Kołodzie, Mateusz Pisarek

Górnik 09 Mysłowice: 4 – Wojciech Kowalski, Kamil Dylewski, 2 – Krzysztof Gondzik, Adrian Bogdański, 1 – Karol Ejdys, Marcin Jaszczuk, Paweł Małolepszy, Bartosz Jabcoń

Iskra Pszczyna: 5 – Radosław Rakowski, 4 – Tomasz Zawadzki, 3 – Tomasz Leszczyński, 2 – Andrzej Żur, 1 – Piotr Noga, Kamil Pustelnik, Mateusz Żelazo, Łukasz Mąka

LKS Łąka: 4 – Rafał Klaja, 2 – Tomasz Ryt, Mateusz Paszek 1 – Jacek Kowalczyk, Norbert Jarczok, Rafał Nowak, Mateusz Paszek, Michał Puchała

LKS Studzienice: 10 – Mateusz Żemła,  3 – Łukasz Grzechnik, Wojciech Janosz, 2 – Paweł Janosz, Jan Tomaszczyk, Marcin Pęszor, 1 – Bartłomiej Janosz, Marcin Janosz, Dawid Pilar, samobójcza

MKS Lędziny: 10 – Grzegorz Kostrzewa, 2 – Michał Nagi, 2 – Łukasz Gardawski, Dariusz Zygma, 2x samobójcza

MK Górnik Katowice: 4 – Łukasz Dąbrowiecki, Artur Jędrysik, Kamil Ochojski, 2 – Armen Mktychyan, Daniel Bąk, 1 – Gabriel Ochojski, Dawid Jurowicz, Dawid Honysz, samobójcza

Ogrodnik Tychy: 3 – Patryk Gajewski, 1 – Tomasz Fijoł, Tomasz Klimas, Michał Majewski, Michał Foltyn, Mariusz Masternak

Podlesianka: 8 – Radosław Kaczmarczyk, 6 – Marcin Rosiński, 3 – Dawid Colik, 2 – Dariusz Kubacki,  1 – Szymon Nowak, Krzysztof Renner, Bartosz Nowotnik, 2 x samobójcza

Pogoń Imielin: 5 – Wojciech Musiolik, Mateusz Drzeszer, 4 – Kamil Cisoń, 3 – Mateusz Śliwa, Marcin Polarz, 2 – Mateusz Pacwa, Grzegorz Cuber, 1 –  Łukasz Samek, Dominik Jedynak

Piast Nowy Bieruń: 6 – Jakub Rzepa,  5 – Sebastian Rzepa, 4 – Sylwester Brzeziński, 1 – Przemysław Cecuga, Przemysław Mrowiec

Sparta Katowice: 8 – Rafał Wawrzyńczok, 7 – Andrzej Sarzała, Łukasz Todorski, Krzysztof Michalski, 2 – Adrian Słota,  1 – Sebastian Kawulka, Fabian Wlaź, Łukasz Piwczyk, 2 x samobójcza

Sokół Wola: 6 – Sławomir Magiera, 5 – Grzegorz Kuźnik, 2 – Bartosz Koczy, Bartłomiej Więckowski, Piotr Bula, 1 – Dawid Kaczmarczyk, Przemysław Wyrobek, Przemysław Wyrobek, Mariusz Jarnot, Jakub Jucha, Krzysztof Chlebowski, Wojciech Tomala, Jakub Krawczyk

Wyzwolenie Chorzów: 5 – Krystian Gut3 – Wojciech Krotofil,  2 – Adrian Nalepa, Łukasz Kocur, 1 – Sławomir Bargiel, Damian Beczek, Rafał Świętek

Urania: 9 – Dawid Henisz, 5 – Dawid Maciaszczyk, Seweryn Zalewski, 3 – Albert Bujny, 1 – Krzywda, Grzegorz Kokoszka

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak

 

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW