Przed meczem ze Spartą Katowice

Przed meczem ze Spartą Katowice

8 listopada 2018 Wyłączono przez Admin2

Przed nami ostatnia tegoroczna kolejka, a nasz zespół zamknie ligowe zmagania w 2018 roku domowym pojedynkiem ze Spartą Katowice.

Nasz najbliższy rywal zajmuje 4 miejsce w ligowej tabeli, zdobywszy do tej pory 28 punktów (8 zwycięstw, 4 remisy, 2 porażki, bilans bramkowy 38-17). Najlepszymi strzelcami zespołu są Rafał Wawrzyńczok i Łukasz Todorski, którzy zdobyli po 8 bramek. Obydwaj nie zagrają natomiast w najbliższym meczu.

Jeżeli chodzi o Podlesiankę, to coraz bardziej widoczny jest progres zespołu, który po przejęciu przez trenera Damiana Ostrowskiego wygrał 5 spotkań z rzędu (licząc również Puchar Polski) z mocnym bilansem bramkowym 22-7.

Jesteśmy świadomi, że w całej tej układance najważniejszy będzie ten ostatni krok, który przypadnie na pojedynek ze Spartą. W chwili obecnej priorytetem jest utrzymanie lub zmniejszenie dystansu dzielącego nad od lidera tabeli, który wynosi 4 punkty. Realizację tego celu  gwarantuje nam tylko i wyłącznie zwycięstwo w najbliższym meczu!

Do spotkania podejdziemy po bardzo dobrym okresie, jeżeli chodzi o pracę i zaangażowanie na treningach i meczach. Jeżeli tylko włożymy po raz kolejny maksimum umiejętności i zaangażowania, to z całą pewnością będzie co oglądać z trybun!

Choć to derby, które podobno wyzwalają większe emocje niż inne mecze, to my z cała pewnością patrzymy na spotkanie jako kolejne ciężkie zadanie do zrealizowania i kolejny krok w drodze po wyznaczony cel ! Czy się uda? Przekonajcie się na własne oczy! 

Pomimo tego,że nie żegnamy się jeszcze ze stadionem na Sołtysiej, gdyż tydzień później zagramy jeszcze finał podokręgowego Pucharu Polski, to bardzo mocno liczymy, iż frekwencja na meczu będzie godna, a fani poniosą piłkarzy Podlesianki do kolejnego ważnego zwycięstwa!


15 kolejka Klasy Okręgowej gr. I

10.11.2018r. godz. 13.30, Stadion Podlesianki, ul. Sołtysia 25, Katowice

LGKS 38 Podlesianka – BKS Sparta Katowice