Podlesianka wznowiła treningi

Podlesianka wznowiła treningi

18 stycznia 2019 Wyłączono przez Admin2

Nasz zespół po niespełna miesięcznej przerwie urlopowej wznowił wczoraj zajęcia treningowe i rozpoczął zimowy okres przygotowawczy. Od poniedziałku trener Damian Ostrowski zaaplikuje zawodnikom 3 tygodniowy okres uderzeniowy, w którym treningi odbywać się będą 5 razy w tygodniu, a 6 jednostką będzie mecz sparingowy. W każdym tygodniu tego cięzkiego okresu – jeden trening poświęcony zostanie na profesjonalną odnowę biologiczną. 

Zespół przygotowywać się będzie na własnych obiektach, na których do dyspozycji mamy świetnie utrzymane boisko ze sztuczną nawierzchnią oraz salkę fitnes. Mecze sparingowe rozgrywać będziemy na 3 katowickich obiektach tj. Hetman, Szopienice oraz Kostuchna. 

Od 11 lutego treningi odbywać się będą 3 razy w tygodniu + mecz sparingowy. Inauguracja ligowa zaplanowana jest na dzień 16 marca. 

Jeżeli chodzi o kwestie personalne, to już teraz możemy potwierdzić, iż wszyscy zawodnicy występujący w rundzie jesiennej pozostają w zespole na rundę rewanżową, co wydaje się niesamowitym atutem przed rundą rewanżową. Na pierwszym treningu pojawił się już Piotr Wolan, który w październiku przeszedł rekonstrukcję więzadła krzyżowego. Nasz golkiper póki co trenuje indywidualnie, ale jest spora szansa, że do rozpoczęcia rozgrywek będzie mógł już trenować z pełnym obciążeniem. 

Rozkład sparingów:

26 stycznia – SKS Łagisza

2 luty – Płomień Czarny Las

6 luty – Śląsk Świętochłowice

9 luty – Koszarawa Żywiec

13 luty – Odra Wodzisław

16 luty – Orzeł Babienica – Psary

20 luty – Unia Kosztowy

23 luty – Jedność 32 Przyszowice

2 marzec – Orzeł Mokre

9 marzec – LKS Goczałkowice

 

foto: Slaskisport.tv/ Agata Dworczak