LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Snajperzy po 17 seriach gier

W 17 kolejce ligowej padło sporo, bo aż 34 gole, co daje nam średnią ponad 4 bramek na mecz. Oczywiście wysoka forma ofensywna wielu zespołów odbiła się mocno w klasyfikacji strzelców naszej ligi. Na jej czołówkę wskoczył ponownie po dłuższej przerwie Mateusz Żemła z LKS-u Studzienice, który zaliczył aż cztery trafienia z spotkaniu z Wyzwoleniem Chorzów. Dzięki temu wyczynowi, snajper spod Pszczyny wyprzedził naszego Radosława Kaczmarczyka, który zdobył jednego gola w pojedynku z Uranią. Punktował również Grzegorz Kostrzewa z Lędzin, który trafił po raz dwunasty. Dwa gole zdobył Marcin Rosiński, którym ma ich już na koncie jedenaście. Hattricka zanotował najlepszy zawodnika AKS-u Mikołów – Paweł Lesik (łącznie dziewięć goli). Z czołówki strzelców gole zdobywali również Łukasz Dąbrowiecki z „Emki”, Wojciech Janosz ze Studzienic oraz Sylwester Brzeziński z Piasta.   

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR. I – STAN PO 17 KOLEJKACH

14 goli – Mateusz Żemła (LKS Studzienice) +4

13 goli – Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka) +1

12 goli – Dawid Henisz (Urania Ruda Śląska), Grzegorz Kostrzewa (MKS Lędziny) +1

11 goli – Marcin Rosiński (Podlesianka) +2

9 goli – Michał Biernacki (AKS Mikołów), Paweł Lesik (AKS Mikołów) +3

8 goli – Rafał Wawrzyńczok (Sparta Katowice), Łukasz Todorski (Sparta Katowice), Krystian Gut (Wyzwolenie Chorzów), Mateusz Dreszer (Pogoń Imielin), Łukasz Dąbrowiecki (Górnik MK Katowice) +1, Jakub Rzepa (Piast Nowy Bieruń) +2

7 goli – Mateusz Zamojda (AKS Mikołów), Andrzej Sarzała (Sparta Katowice), Kamil Ochojski (Górnik MK Katowice), Marcin Musiolik (Pogoń Imielin), Łukasz Gardawski (MKS Lędziny), Bartosz Just (Fortuna Wyry), Radosław Rakowski (Iskra Pszczyna), Wojciech Janosz (LKS Studzienice) +1

6 goli – Sławomir Magiera (Sokół Wola), Artur Jędrysik (Górnik MK Katowice), Sebastian Rzepa (Piast Nowy Bieruń), Rafał Klaja (LKS Łąka)

5 goli –  Dawid Maciaszczyk (Urania Ruda Śląska), Grzegorz Kuźnik (Sokół Wola), Seweryn Zalewski (Urania Ruda Śląska), Kamil Dylewski (Górnik 09 Mysłowice), Kamil Cisoń (Pogoń Imielin), Wojciech Kowalski (Górnik 09 Mysłowice), Tomasz Zawadzki (Iskra Pszczyna), Dawid Colik (Podlesianka), Tomasz Klimas (Ogrodnik Tychy), Jakub Krawczyk (Sokół Wola) +1, Sylwester Brzeźiński (Piast Nowy Bieruń) +1

4 gole – Kamil Brożyński (Fortuna Wyry), Marcin Polarz (Pogoń Imielin), Dariusz Kubacki (Podlesianka), Tomasz Leszczyński (Iskra Pszczyna), Krzysztof Michalski (Sparta Katowice), Dawid Jurowicz (Górnik MK Katowice), Dariusz Zygma (MKS Lędziny), Mateusz Sikora (AKS Mikołów) +1,

 

strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

AKS Mikołów: 9 – Michał Biernacki, Paweł Lesik, 7 – Mateusz Zamojda, 4 – Mateusz Sikora, 3 – Łukasz Kopytko, Tomasz Frankowski,  2 – Wojciech Oltman, Giorgi Tsuleskiri, Olaf Augustyniak, 1 – Daniel Olszewski, Robert Brysz, Robert Prus, Sebastian Kubisz, Jarosław Kowlaski, Michał Pawełczyk

Fortuna Wyry: 7 – Bartosz Just, 4 – Kamil Brożyński, 3 – Krzysztof Rośkowicz, Piotr Załuski, 2 – Tomasz Szołtysek, Vladyslav Pedenko, 1 – Kamil Strzoda, Paweł Kołodziej, Mateusz Pisarek, Szymon Bandura

Górnik 09 Mysłowice: 5 – Kamil Dylewski, Wojciech Kowalski, 3 – Adrian Bogdański, 2 – Krzysztof Gondzik, Karol Strzewiczek, 1 – Karol Ejdys, Marcin Jaszczuk, Paweł Małolepszy, Bartosz Jabcoń

Iskra Pszczyna: 7 – Radosław Rakowski, 5 – Tomasz Zawadzki, 4 – Tomasz Leszczyński, 2 – Andrzej Żur, Mateusz Żelaza, Tomasz Cempura, Kamil Pustelnik, Łukasz Maka, 1 – Piotr Noga, Kamil Komarus, Dariusz Kot, Paweł Zjawiński, samobójcza

LKS Łąka: 6 – Rafał Klaja, 2 – Tomasz Ryt, Mateusz Paszek, Norbert Jarczok, Michał Puchała, Tomasz Kulicki, Jakub Adamski, 1 – Jacek Kowalczyk, Rafał Nowak, Mateusz Paszek, Sebastian Leśko, samobójcza

LKS Studzienice: 14 – Mateusz Żemła, 7 – Wojciech Janosz,  3 – Łukasz Grzechnik, 2 – Paweł Janosz, Jan Tomaszczyk, Marcin Pęszor, 1 – Bartłomiej Janosz, Marcin Janosz, Dawid Pilar, samobójcza

MKS Lędziny: 12 – Grzegorz Kostrzewa, 7 – Łukasz Gardawski, 4 – Dariusz Zygma  2 – Łukasz Malicki, 1 – Michał Nagi, Nikodem Nagi, Kamil Ingram, Krzysztof Józefus, Paweł Pusty, 2x samobójcza

MK Górnik Katowice: 8 – Łukasz Dąbrowiecki, 7 – Kamil Ochojski, 6 –  Artur Jędrysik, 4 – Dawid Jurowicz, 2 – Artur Mkhrtyan, Daniel Bąk, 1 – Gabriel Ochojski, Dawid Honysz, samobójcza

Ogrodnik Tychy: 5 – Tomasz Klimas, 4 – Patryk Gajewski, 2- Adam Matusz, 1 – Tomasz Fijoł, Michał Majewski, Michał Foltyn, Mariusz Masternak, Piotr Kokoszka, Marek Kołodziejczyk

Podlesianka: 13 – Radosław Kaczmarczyk, 11 – Marcin Rosiński, 5 – Dawid Colik, 4 – Dariusz Kubacki, 2 – Marcin Widenka, Krzysztof Renner, Bartosz Nowotnik, Adam Zając,  1 – Szymon Nowak, 3 x samobójcza

Pogoń Imielin: 8 – Mateusz Dreszer, 7 – Marcin Musiolik, Kamil Cisoń, 4 – Marcin Polarz 3 – Mateusz Śliwa, Grzegorz Cuber, 2 – Mateusz Pacwa, 1 –  Łukasz Samek, Dominik Jedynak, Łukasz Bundzyło, Adrian Wojtaszak, Michał Majewski

Piast Nowy Bieruń: 8 – Jakub Rzepa, 6 – Sebastian Rzepa, 5 – Sylwester Brzeziński, 1 – Przemysław Cecuga, Przemysław Mrowiec, Przemysław Włoch, Adrian Grzegorzek

Sparta Katowice: 8 – Rafał Wawrzyńczok, Łukasz Todorski, 7 – Andrzej Sarzała, 4 – Krzysztof Michalski, 3 – Adrian Słota, Kacper Chłądzyński, Fabian Wlaź, 2 – Marcin Łoboda,  1 – Sebastian Kawulka, Łukasz Piwczyk, Łukasz Michalski, 2 x samobójcza

Sokół Wola: 6 – Sławomir Magiera, 5 – Grzegorz Kuźnik, 5 – Jakub Krawczyk, 3 – Piotr Bula, 2 – Bartosz Koczy, Bartłomiej Więckowski,1 – Dawid Kaczmarczyk, Przemysław Wyrobek, Przemysław Wyrobek, Mariusz Jarnot, Jakub Jucha, Krzysztof Chlebowski, Wojciech Tomala, Rafał Kula

Wyzwolenie Chorzów: 8 – Krystian Gut3 – Wojciech Krotofil,  2 – Adrian Nalepa, Łukasz Kocur, Sławomir Bargiel 1 – Damian Beczek, Rafał Świętek

Urania: 12 – Dawid Henisz, 5 – Dawid Maciaszczyk, Seweryn Zalewski, 3 – Albert Bujny, Łukasz Krzywda, 1 – Grzegorz Kokoszka, Dawid Ogiński, samobójcza

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW