Ważne informacje dla kibiców przed meczem z „Emką”

Ważne informacje dla kibiców przed meczem z „Emką”

11 kwietnia 2019 Wyłączono przez Admin2

Przedstawiamy skrócony regulamin organizacyjno – porządkowy dotyczący sobotniego meczu z MK Górnik Katowice, które odbędzie się w najbliższa sobotą (13.04) o godz. 17.00 na stadionie Podlesianki przy ul. Sołtysiej 25 w Katowicach.

1.Do wstępu na stadion upoważnia bilet w kwocie 5zł. Z kupna biletu zwolnieni są posiadacze karnetów (za okazaniem bileterowi), kobiety, oraz młodzież do 16 roku życia (za okazaniem legitymacji szkolnej).

2.Podczas spotkania obowiązuje całkowity zakaz spożywania i wnoszenia alkoholu oraz wnoszenia i używania środków pirotechnicznych.

3.Podczas spotkania nie będzie możliwości korzystania z toalety w budynku klubowym. Na czas spotkania na trybunach znajdą się toalety typu ToiToi.

4.Wejście przez bramkę od strony budynku klubowego oraz na sektor usytuowany przy stanowisku spikerskim dotyczy tylko osób upoważnionych.

5. Podczas spotkania za porządek odpowiedzialna będzie profesjonalna firma ochroniarska oraz stewardzi. Prosimy o absolutne stosowanie się do ich zaleceń porządkowych oraz zaleceń spikera prowadzącego spotkanie.

6.Apelujemy o kulturalny doping z poszanowaniem wszystkich obecnych na stadionie, oraz uczestników meczu – zawodników, sztabów szkoleniowych oraz trójki sędziowskiej. 

7. Pełny regulamin obiektu dostępny jest przy wejściu na stadion.

 

Zespół MK Górnik Katowice wystąpił o udostępnienie sektora dla kibiców gości, w związku z czym zorganizowana grupa kibiców na wyznaczony sektor wchodzi i biletowana będzie osobnym wejściem. Grupę zorganizowaną obowiązują te same zasady jak powyżej. 

Informujemy również, iż Komenda Miejskiej Policji w Katowicach potwierdziła , iż powyższe spotkanie będzie zabezpieczane przez funkcjonariuszy Policji.

 


foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak