LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Snajperzy wystąp! Stan po 20 kolejkach ligowych

20 kolejka ligowych zmagań nie była szczęśliwa do sporej części najlepszych snajperów naszej ligi. Wykorzystał to nasz Marcin Rosiński, który dzięki dwóm bardzo ważnym golom z Górnikiem MK Katowice wyszedł na czoło klasyfikacji! Popularny Rosa ma bardzo dobrą średnią  – 1 gola na 1 ligowe spotkanie. Na trzeciej pozycji nasz Radosław Kaczmarczyk, którego trafienie w ostatnim meczu niestety nie zostało uznane przez sędziego, do tego bramkarz obronił jego „jedenastkę”. Jesteśmy pewni, ze nasz napastnik szybko się odblokuje i niebawem poprawi swój, i tak już wysoki, dorobek bramkowy. Zapunktował również nasz pomocnik – Dawid Colik, który strzelił po raz ósmy w tym sezonie.

Z innych drużyn warto wymienić Jakuba Rzepę (Piast Nowy Bieruń) i Krystiana Guta (Wyzwolenie Chorzów) – oboje trafili po raz dziewiąty. Swoje siódme bramki zaliczyli natomiast Dawid Jurowicz (MK Katowice) i Rafał Klaja (LKS Łąka). Hattricka w meczu Iskry Pszczyna z Sokołem Wola zanotował napastnik gospodarzy – Dariusz Kot i ma na koncie 5 goli w 5 wiosennych meczach.

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR. I – STAN PO 20 KOLEJKACH

16 goli – Marcin Rosiński (Podlesianka) +2

15 goli – Grzegorz Kostrzewa (MKS Lędziny)

14 goli – Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka), Mateusz Żemła (LKS Studzienice)

12 goli – Dawid Henisz (Urania Ruda Śląska)

10 goli – Paweł Lesik (AKS Mikołów)

9 goli – Michał Biernacki (AKS Mikołów), Łukasz Todorski (Sparta Katowice), Kamil Ochojski (Górnik MK Katowice), Jakub Rzepa (Piast Nowy Bieruń) +1, Krystian Gut (Wyzwolenie Chorzów) +1

8 goli – Rafał Wawrzyńczok (Sparta Katowice), Mateusz Dreszer (Pogoń Imielin), Łukasz Dąbrowiecki (Górnik MK Katowice), Wojciech Janosz (LKS Studzienice), Dawid Colik (Podlesianka) +1

7 goli – Mateusz Zamojda (AKS Mikołów), Andrzej Sarzała (Sparta Katowice), Marcin Musiolik (Pogoń Imielin), Łukasz Gardawski (MKS Lędziny), Bartosz Just (Fortuna Wyry), Radosław Rakowski (Iskra Pszczyna), Rafał Klaja (LKS Łąka) +1, Dawid Jurowicz (Górnik MK Katowice) +1

6 goli – Sławomir Magiera (Sokół Wola), Artur Jędrysik (Górnik MK Katowice), Sebastian Rzepa (Piast Nowy Bieruń), Mateusz Sikora (AKS Mikołów), Tomasz Zawadzki (Iskra Pszczyna) +1, Seweryn Zalewski (Urania Ruda Śląska), Kamil Dylewski (Górnik 09 Mysłowice) +1

5 goli –  Dawid Maciaszczyk (Urania Ruda Śląska), Grzegorz Kuźnik (Sokół Wola), Kamil Dylewski (Górnik 09 Mysłowice), Kamil Cisoń (Pogoń Imielin), Wojciech Kowalski (Górnik 09 Mysłowice), Tomasz Zawadzki (Iskra Pszczyna), Tomasz Klimas (Ogrodnik Tychy), Jakub Krawczyk (Sokół Wola), Sylwester Brzeźiński (Piast Nowy Bieruń), Mateusz Śliwa (Pogoń Imielin), Krzysztof Michalski (Sparta Katowice) +1, Patryk Gajewski (Ogrodnik Tychy) +1, Dariusz Kota (iskra Pszczyna) +3

4 gole – Kamil Brożyński (Fortuna Wyry), Marcin Polarz (Pogoń Imielin), Dariusz Kubacki (Podlesianka), Tomasz Leszczyński (Iskra Pszczyna), Dariusz Zygma (MKS Lędziny), Grzegorz Chrząścik (Ogrodnik Tychy), Michał Puchała (LKS Łąka) +1, Piotr Bula (Sokół Wola) +1, Wojciech Krotofil (Wyzwolenie Chorzów) +1

 

strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

AKS Mikołów: 10 – Paweł Lesik9 – Michał Biernacki, 7 – Mateusz Zamojda, 6 – Mateusz Sikora, 3 – Łukasz Kopytko, Tomasz Frankowski, Olaf Augustyniak,  2 – Wojciech Oltman, Giorgi Tsuleskiri, 1 – Daniel Olszewski, Robert Brysz, Robert Prus, Sebastian Kubisz, Jarosław Kowlaski, Michał Pawełczyk, Mateusz Majsner

Fortuna Wyry: 7 – Bartosz Just, 4 – Kamil Brożyński, 3 – Krzysztof Rośkowicz, Piotr Załuski, 2 – Tomasz Szołtysek, Vladyslav Pedenko, Szymon Bandura, Błażej Prochownik, 1 – Kamil Strzoda, Paweł Kołodziej, Mateusz Pisarek

Górnik 09 Mysłowice: 6 – Kamil Dylewski, 5 – Wojciech Kowalski, 3 – Adrian Bogdański, 2 – Krzysztof Gondzik, Karol Strzewiczek, Marcin Jaszczuk, 1 – Karol Ejdys, Paweł Małolepszy, Bartosz Jabcoń, Rafał Wiklak

Iskra Pszczyna: 7 – Radosław Rakowski, 6 – Tomasz Zawadzki, 5 – Dariusz Kot, 4  – Tomasz Leszczyński, 2 – Andrzej Żur, Mateusz Żelaza, Tomasz Cempura, Kamil Pustelnik, Łukasz Maka, Dariusz Kot, Piotr Noga, 1 –Kamil Komarus, Mateusz Witek, Paweł Zjawiński, Fabian Pustelnik, samobójcza

LKS Łąka: 7 – Rafał Klaja, 4 – Michał Puchała, 2 – Tomasz Ryt, Mateusz Paszek, Norbert Jarczok, Sebastian Leśko, Tomasz Kulicki, Jakub Adamski, Jacek Kowalczyk, 1 – Rafał Nowak, Mateusz Paszek, samobójcza

LKS Studzienice: 14 – Mateusz Żemła, 8 – Wojciech Janosz,  3 – Łukasz Grzechnik, 2 – Paweł Janosz, Jan Tomaszczyk, Marcin Pęszor, Marcin Janosz, 1 – Bartłomiej Janosz, Dawid Pilar, Grzegorz Furtok, samobójcza

MKS Lędziny: 15 – Grzegorz Kostrzewa, 7 – Łukasz Gardawski, 5 – Dariusz Zygma, 3 – Antoni Turczyński,  2 – Łukasz Malicki, 2 – Michał Nagi, 1 – Nikodem Nagi, Kamil Ingram, Krzysztof Józefus, Paweł Pusty, 2x samobójcza

MK Górnik Katowice: 9 – Kamil Ochojski, 8 – Łukasz Dąbrowiecki, 7 – Dawid Jurowicz, 6 –  Artur Jędrysik, 2 – Artur Mkhrtyan, Daniel Bąk, Dawid Honysz, 1 – Gabriel Ochojski, David Hidalgo, samobójcza

Ogrodnik Tychy: 5 – Tomasz KlimasPatryk Gajewski,4 – Grzegorz Chrząścik, 3 – Adam Matusz, 1 – Tomasz Fijoł, Michał Majewski, Michał Foltyn, Mariusz Masternak, Piotr Kokoszka, Marek Kołodziejczyk, Marcin Józefowicz

Podlesianka: 16 – Marcin Rosiński, 14 – Radosław Kaczmarczyk, 8 – Dawid Colik, 4 – Dariusz Kubacki, 3 – Krzysztof Renner, Marcin Widenka, 2 – Bartosz Nowotnik, Adam Zając,  1 – Szymon Nowak, 3 x samobójcza

Pogoń Imielin: 8 – Mateusz Dreszer, 7 – Marcin Musiolik, Kamil Cisoń, 5 – Mateusz Śliwa, 4 – Marcin Polarz 3 – Grzegorz Cuber, 2 – Mateusz Pacwa,Adrian Wojtaszak, Łukasz Samek, 1 – Dominik Jedynak, Łukasz Bundzyło, Michał Majewski

Piast Nowy Bieruń: 9 – Jakub Rzepa, 6 – Sebastian Rzepa, 5 – Sylwester Brzeziński, 2 – Jarosław Cecuga, Przemysław Mrowiec, 1 – Przemysław Cecuga, Przemysław Włoch, Adrian Grzegorzek, samobójcza

Sparta Katowice: 9 – Łukasz Todorski8 – Rafał Wawrzyńczok, 7 – Andrzej Sarzała, 5 – Krzysztof Michalski, 4 – Fabian Wlaź, Kacper Chłądziński, 3 – Adrian Słota, Bartosz Fik, 2 – Marcin Łoboda, Łukasz Piwczyk, 1 – Sebastian Kawulka, Łukasz Michalski, 2 x samobójcza

Sokół Wola: 6 – Sławomir Magiera, 5 – Grzegorz Kuźnik, 5 – Jakub Krawczyk, 4 – Piotr Bula, 2 – Bartosz Koczy, Bartłomiej Więckowski, Jakub Jucha, 1 – Dawid Kaczmarczyk, Przemysław Wyrobek, Przemysław Wyrobek, Mariusz Jarnot, Krzysztof Chlebowski, Wojciech Tomala, Rafał Kula

Wyzwolenie Chorzów: 9 – Krystian Gut4 – Wojciech Krotofil, 3 – Sławmoir Bargiel2 – Adrian Nalepa, Łukasz Kocur, Sławomir Bargiel, Rafał Świętek, 1 – Damian Beczek, Patryk Szal

Urania: 12 – Dawid Henisz, 6 – Seweryn Zalewski, 5 – Dawid Maciaszczyk, 3 – Albert Bujny, Łukasz Krzywda, 1 – Grzegorz Kokoszka, Dawid Ogiński, Dawid Sroka, samobójcza

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW