LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Snajperzy po 21 kolejkach ligowych

Na rozkładzie ligowym naszej Klasy Okręgowej „oczko”, czyli 21 kolejek. Świąteczna seria gier umocniła na prowadzeniu w tabeli strzelców naszego zawodnika Marcina Rosińskiego, który w meczu z Łąką dołożył dwie bramki i ma już ich na koncie łącznie 18. To już o cztery więcej niż popularny Rosa strzelił podczas całego zeszłego sezonu. Jeżeli chodzi o Radosława Kaczmarczyka, to jego licznik zatrzymał się póki, co na 14 golach, co jest na dzień dzisiejszy trzecim wynikiem w klasyfikacji. Kaczi już też pobił jeden swój rekord z poprzednich rozgrywek. Nasz napastnik w meczu z Łąką zaliczył 17 i 18 asystę, co oznacza, iż na 9 kolejek przed końcem ma wynik lepszy o 5 kluczowych podań niż w całym sezonie 2017/2018. Do pobicia swojego najlepszego wyniku bramkowego sporo mu jeszcze brakuje, bo zeszły sezon zakończył imponującym wynikiem 26 strzelonych goli.

Jeżeli chodzi o czołówkę pozostałych zawodników z innych klubów, to swój dorobek powiększył drugi w klasyfikacji – Grzegorz Kostrzewa z MKS-u Lędziny, który strzelił po raz szesnasty. Trzynaste trafienie zanotował Dawid Henisz (Urania Ruda Śląska), a dziesiąte Jakub Rzepa (Piast Nowy Bieruń).

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR. I – STAN PO 21 KOLEJKACH

18 goli – Marcin Rosiński (Podlesianka) +2

16 goli – Grzegorz Kostrzewa (MKS Lędziny) +1

14 goli – Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka), Mateusz Żemła (LKS Studzienice)

13 goli – Dawid Henisz (Urania Ruda Śląska) +1

10 goli – Paweł Lesik (AKS Mikołów), Jakub Rzepa (Piast Nowy Bieruń) +1

9 goli – Michał Biernacki (AKS Mikołów), Łukasz Todorski (Sparta Katowice), Kamil Ochojski (Górnik MK Katowice), Krystian Gut (Wyzwolenie Chorzów)

8 goli – Rafał Wawrzyńczok (Sparta Katowice), Mateusz Dreszer (Pogoń Imielin), Łukasz Dąbrowiecki (Górnik MK Katowice), Wojciech Janosz (LKS Studzienice), Dawid Colik (Podlesianka), Łukasz Gardawski (MKS Lędziny) +1

7 goli – Mateusz Zamojda (AKS Mikołów), Andrzej Sarzała (Sparta Katowice), Marcin Musiolik (Pogoń Imielin), Bartosz Just (Fortuna Wyry), Radosław Rakowski (Iskra Pszczyna), Rafał Klaja (LKS Łąka), Dawid Jurowicz (Górnik MK Katowice), Seweryn Zalewski (Urania Ruda Śląska) +1, Tomasz Zawadzki (Iskra Pszczyna) +1, Kamil Dylewski (Górnik 09 Mysłowice) +1

6 goli – Sławomir Magiera (Sokół Wola), Artur Jędrysik (Górnik MK Katowice), Sebastian Rzepa (Piast Nowy Bieruń), Mateusz Sikora (AKS Mikołów), Dariusz Kot (Iskra Pszczyna) +1

5 goli –  Dawid Maciaszczyk (Urania Ruda Śląska), Grzegorz Kuźnik (Sokół Wola), Kamil Dylewski (Górnik 09 Mysłowice), Kamil Cisoń (Pogoń Imielin), Wojciech Kowalski (Górnik 09 Mysłowice), Tomasz Zawadzki (Iskra Pszczyna), Tomasz Klimas (Ogrodnik Tychy), Jakub Krawczyk (Sokół Wola), Sylwester Brzeźiński (Piast Nowy Bieruń), Mateusz Śliwa (Pogoń Imielin), Krzysztof Michalski (Sparta Katowice), Patryk Gajewski (Ogrodnik Tychy), Dariusz Zygma (MKS Lędziny), Antoni Turczyński (MKS Lędziny) +2

4 gole – Kamil Brożyński (Fortuna Wyry), Marcin Polarz (Pogoń Imielin), Dariusz Kubacki (Podlesianka), Tomasz Leszczyński (Iskra Pszczyna), Grzegorz Chrząścik (Ogrodnik Tychy), Michał Puchała (LKS Łąka), Piotr Bula (Sokół Wola), Wojciech Krotofil (Wyzwolenie Chorzów)

 

strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

AKS Mikołów: 10 – Paweł Lesik9 – Michał Biernacki, 7 – Mateusz Zamojda, 6 – Mateusz Sikora, 3 – Łukasz Kopytko, Tomasz Frankowski, Olaf Augustyniak, Giorgi Tsuleskiri,  2 – Wojciech Oltman, Michał Pawełczyk, Sebastian Kubisz, 1 – Daniel Olszewski, Robert Brysz, Robert Prus, Jarosław Kowlaski, Mateusz Majsner

Fortuna Wyry: 7 – Bartosz Just, 4 – Kamil Brożyński, 3 – Krzysztof Rośkowicz, Piotr Załuski, Vladyslav Pedenko, Błażej Prochownik, 2 – Tomasz Szołtysek, Szymon Bandura, 1 – Kamil Strzoda, Paweł Kołodziej, Mateusz Pisarek

Górnik 09 Mysłowice: 7 – Kamil Dylewski, 5 – Wojciech Kowalski, 3 – Adrian Bogdański, Krzysztof Gondzik, 2 – Karol Strzewiczek, Marcin Jaszczuk, 1 – Karol Ejdys, Paweł Małolepszy, Bartosz Jabcoń, Rafał Wiklak

Iskra Pszczyna: 7 – Radosław Rakowski,  Tomasz Zawadzki, 6 – Dariusz Kot, 4  – Tomasz Leszczyński, 3 – Łukasz Mąka, 2 – Andrzej Żur, Mateusz Żelaza, Tomasz Cempura, Kamil Pustelnik, Piotr Noga, 1 –Kamil Komarus, Mateusz Witek, Paweł Zjawiński, Fabian Pustelnik, samobójcza

LKS Łąka: 7 – Rafał Klaja, 4 – Michał Puchała, 2 – Tomasz Ryt, Mateusz Paszek, Norbert Jarczok, Sebastian Leśko, Tomasz Kulicki, Jakub Adamski, Jacek Kowalczyk, 1 – Rafał Nowak, Mateusz Paszek, samobójcza

LKS Studzienice: 14 – Mateusz Żemła, 8 – Wojciech Janosz,  3 – Łukasz Grzechnik, Marcin Janosz, 2 – Paweł Janosz, Jan Tomaszczyk, Marcin Pęszor, 1 – Bartłomiej Janosz, Dawid Pilar, Grzegorz Furtok, Mariusz Janosz, samobójcza

MKS Lędziny: 16 – Grzegorz Kostrzewa, 8 – Łukasz Gardawski, 5 – Dariusz Zygma, Antoni Turczyński, 3 – Michał Nagi,  2 – Łukasz Malicki, 1 – Nikodem Nagi, Kamil Ingram, Krzysztof Józefus, Paweł Pusty, 2x samobójcza

MK Górnik Katowice: 9 – Kamil Ochojski, 8 – Łukasz Dąbrowiecki, 7 – Dawid Jurowicz, 6 –  Artur Jędrysik, 3 – Artur Mkhrtyan, 2 – Daniel Bąk, Dawid Honysz, 1 – Gabriel Ochojski, David Hidalgo, samobójcza

Ogrodnik Tychy: 5 – Tomasz KlimasPatryk Gajewski,4 – Grzegorz Chrząścik, 3 – Adam Matusz, 2 – Piotr Kokoszka, 1 – Tomasz Fijoł, Michał Majewski, Michał Foltyn, Mariusz Masternak, Marek Kołodziejczyk, Marcin Józefowicz

Podlesianka: 18 – Marcin Rosiński, 14 – Radosław Kaczmarczyk, 8 – Dawid Colik, 4 – Dariusz Kubacki, 3 – Krzysztof Renner, Marcin Widenka, Bartosz Nowotnik, 2 – Adam Zając,  1 – Szymon Nowak, 3 x samobójcza

Pogoń Imielin: 8 – Mateusz Dreszer, 7 – Marcin Musiolik, Kamil Cisoń, 5 – Mateusz Śliwa, 4 – Marcin Polarz 3 – Grzegorz Cuber, 2 – Mateusz Pacwa,Adrian Wojtaszak, Łukasz Samek, 1 – Dominik Jedynak, Łukasz Bundzyło, Michał Majewski, samobójcza

Piast Nowy Bieruń: 10 – Jakub Rzepa, 6 – Sebastian Rzepa, 5 – Sylwester Brzeziński, 2 – Jarosław Cecuga, Przemysław Mrowiec, 1 – Przemysław Cecuga, Przemysław Włoch, Adrian Grzegorzek, samobójcza

Sparta Katowice: 9 – Łukasz Todorski8 – Rafał Wawrzyńczok, 7 – Andrzej Sarzała, 5 – Krzysztof Michalski, 4 – Fabian Wlaź, Kacper Chłądziński, 3 – Adrian Słota, Bartosz Fik, 2 – Marcin Łoboda, Łukasz Piwczyk, 1 – Sebastian Kawulka, Łukasz Michalski, Maciej Jarosz, 2 x samobójcza

Sokół Wola: 6 – Sławomir Magiera, 5 – Grzegorz Kuźnik, 5 – Jakub Krawczyk, 4 – Piotr Bula, 2 – Bartosz Koczy, Bartłomiej Więckowski, Jakub Jucha, Kacper Kudyba, Rafał Kula,1 – Dawid Kaczmarczyk, Przemysław Wyrobek, Mariusz Jarnot, Krzysztof Chlebowski, Wojciech Tomala

Wyzwolenie Chorzów: 9 – Krystian Gut4 – Wojciech Krotofil, 3 – Sławmir Bargiel, Rafał Świętek, 2 – Adrian Nalepa, Łukasz Kocur, Sławomir Bargiel, 1 – Damian Beczek, Patryk Szal

Urania: 13 – Dawid Henisz, 7 – Seweryn Zalewski, 5 – Dawid Maciaszczyk, 4 – Albert Bujny, 3 – Łukasz Krzywda, Dawid Ogiński, 1 – Grzegorz Kokoszka, Dawid Sroka, Dominik Piecha, samobójcza

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak

 

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW