Przed wyjazdem na Ogrodnika Tychy

Przed wyjazdem na Ogrodnika Tychy

16 maja 2019 Wyłączono przez Admin2

Przed nami 26 kolejka ligowa, w ramach której rozegramy wyjazdowy pojedynek z zespołem Ogrodnika Tychy.

Nasi najbliżsi rywale zajmują obecnie 10 miejsce w ligowej tabeli, przy zdobyczy punktowej wynoszącej 31 punktów. Ich bilans bramkowy to 30-39. Trenerem i jednocześnie najlepszym strzelcem zespołu jest Grzegorz Chrząscik (7 goli)

Pozycja w tabeli zespołu z tyskiej dzielnicy Cielmice jest trochę myląca, gdyż gdyby wziąć pod uwagę tylko rundę wiosenną, to zajmował by on 3 miejsce w tabeli (10 meczów – 7 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażka). Ogrodnik szczególnie groźny są na własnym boisku, które należy do najbardziej specyficznych wśród obiektów naszej klasy rozgrywkowej. Zespół w przerwie zimowej dokonał kilku solidnych wzmocnień, przede wszystkim pozyskując zawodników IV-ligowych rezerw GKS-u Tychy.

Jeżeli chodzi o poprzedni pojedynek z Ogrodnikiem, to w pierwszej rundzie tego sezonu wygraliśmy z nimi u siebie 4-0 po bramkach Bartosza Nowotnika, Radosława Kaczmarczyka, Marcin Rosińskiego i samobójczym trafieniu Grzegorza Chrząscika. Spotkanie to było trenerskim debiutem Damian Ostrowskiego. Skrót z tego meczu <TUTAJ>. Natomiast po raz ostatni na boisku w Tychach – Cielmicach zagraliśmy w rundzie rewanżowej sezonu 2017/2018 i wtedy zremisowaliśmy 1-1 po bramce Radosława Kaczmarczyka i Michała Majewskiego dla gospodarzy.

Naszych zawodników nie trzeba dodatkowo mobilizować na spotkanie z Ogrodnikiem, gdyż wszyscy mają świeżo w pamięci jak wiele kosztował nas tam remis w zeszłym sezonie. Zespół podejdzie maksymalnie zmotywowany i gotowy na niesamowicie trudne warunki, które najpewniej postawią nam gospodarze. Jesteśmy teraz na takim etapie, że nikt nie zrezygnuje z walki o marzenia! Szykuje się prawdziwa futbolowa bitwa i zrobimy wszystko by to Podlesianka wyszła z niej zwycięsko!  


26 kolejka Klasy Okręgowej gr. I

18.05.2019r. godz. 15.00, Tychy – Cielmice, ul. Jedności 131

LKS Ogrodnik Tychy  – LGKS 38 Podlesianka

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak