LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Klasyfikacja strzelców na kolejkę przed końcem sezonu

To już nasza przedostatnia aktualizacja klasyfikacji strzelców. Na czele z przewagą 6 goli nad drugim Mateuszem Żemłą – nasz Marcin Rosiński. O ile na samym szczycie nie przewidujemy zmian, to zażarta rywalizacja może toczyć się jeszcze w ostatniej kolejce o pozycje wicekróla oraz najniższe miejsce na podium. Walczą o te lokaty wspomniany wcześniej Żemła (22 goli), ale również Grzegorz Kostrzewa (21 goli), Radosław Kaczmarczyk (18 goli) oraz Dariusz Kot (17 goli). Wszystkim snajperom życzymy w ostatniej kolejce udanych łowów!

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR. I – STAN PO 29 KOLEJKACH

28 goli – Marcin Rosiński (Podlesianka)

22 gole – Mateusz Żemła (LKS Studzienice) +1

21 goli – Grzegorz Kostrzewa (MKS Lędziny) +1

18 goliRadosław Kaczmarczyk (Podlesianka) +1

17 goli – Dariusz Kot (Iskra Pszczyna) +2

16 goli – Dawid Henisz (Urania Ruda Śląska)

15 goli –  Jakub Rzepa (Piast Nowy Bieruń)

14 goli – Łukasz Dąbrowiecki (Górnik MK Katowice)

13 goli – Bartosz Just (Fortuna Wyry), Krystian Gut (Wyzwolenie Chorzów) +1

12 goli – Marcin Musiolik (Pogoń Imielin), Rafał Wawrzyńczok (Sparta Katowice) +1

11 goli – Sławomir Magiera (Sokół Wola) +1, Łukasz Todorski (Sparta Katowice) +1

10 goli – Paweł Lesik (AKS Mikołów), Dawid Colik (Podlesianka), Mateusz Zamojda (AKS Mikołów) +1, Giorgi Tsuleiskiri (AKS Mikołów) +1, Sylwester Brzeziński (Piast Nowy Bieruń) +1

 9 goli – Michał Biernacki (AKS Mikołów), Kamil Ochojski (Górnik MK Katowice), Mateusz Dreszer (Pogoń Imielin), Mateusz Śliwa (Pogoń Imielin), Seweryn Zalewski (Urania Ruda Sląska), Łukasz Gardawski (MKS Lędziny) +1, Michał Puchała (LKS Łąka) +2

8 goli – Wojciech Janosz (LKS Studzienice), Kamil Dylewski (Górnik 09 Mysłowice), Rafał Klaja (LKS Łąka), Dawid Jurowicz (Górnik MK Katowice), Bartosz Nowotnik (Podlesianka), Antoni Turczyński (MKS Lędziny) +1, Marcin Jaszczuk (Górnik 09 Mysłowice) +1

7 goli – Andrzej Sarzała (Sparta Katowice), Radosław Rakowski (Iskra Pszczyna), Tomasz Zawadzki (Iskra Pszczyna), Kamil Cisoń (Pogoń Imielin), Wojciech Kowalski (Górnik 09 Mysłowice), Mateusz Sikora (AKS Mikołów), Grzegorz Chrząścik (Ogrodnik Tychy), Marcin Janosz (LKS Studzienice), Albert Bujny (Urania Ruda Śląska), Błażej Prochownik (Fortuna Wyry)

6 goli – Artur Jędrysik (Górnik MK Katowice), Jakub Krawczyk (Sokół Wola), Tomasz Klimas (Ogrodnik Tychy), Krzysztof Michalski (Sparta Katowice), Dariusz Kubacki (Podlesianka), Vladyslav Pedenko (Fortuna Wyry), Patryk Gajewski (Ogrodnik Tychy), Kamil Brożyński (Fortuna Wyry) +1, Grzegorz Cuber (Pogoń Imielin) +1, Adam Matusz (Ogrodnik Tychy) +1, Daniel Nowak (Urania Ruda Śląska) +1

5 goli –  Dawid Maciaszczyk (Urania Ruda Śląska), Grzegorz Kuźnik (Sokół Wola), Dariusz Zygma (MKS Lędziny), Adam Zając (Podlesianka), Łukasz Mąka (Iskra Pszczyna), Dawid Ogiński (Urania Ruda Śląska), Olaf Augustyniak (Ogrodnik Tychy) +1, Dawid Honysz (Górnik MK Katowice) +1, Dawid Honysz (Górnik MK Katowice) +1

4 gole – Marcin Polarz (Pogoń Imielin), Tomasz Leszczyński (Iskra Pszczyna), Piotr Bula (Sokół Wola), Wojciech Krotofil (Wyzwolenie Chorzów), Vladyslav, Kacper Chłądzyński (Sparta Katowice), Piotr Kokoszka (Ogrodnik Tychy), Marcin Widenka (Podlesianka), Piotr Noga (Iskra Pszczyna), Daniel Olszewski (Fortuna Wyry) +1,

 

strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

AKS Mikołów: 10 – Paweł Lesik, Mateusz Zamojda, Giorgi Tsuleiskiri, 9 – Michał Biernacki, 7 – Mateusz Sikora, 5 – Olaf Augustyniak, 4 – Mateusz Majsner  3 – Łukasz Kopytko, Tomasz Frankowski, Michał Pawełczyk, 2 – Wojciech Oltman, Sebastian Kubisz, 1 – Daniel Olszewski, Robert Brysz, Robert Prus, Jarosław Kowlaski, 2 x samobójcza

Fortuna Wyry: 13 – Bartosz Just, 7 – Błażej Prochownik, 6 – Vladyslav Pedenko, Kamil Brożyński, 4 – Daniel Olszewski, 3 – Krzysztof Rośkowicz, Piotr Załuski, Szymon Bandura, 2 – Tomasz Szołtysek, Daniel Książek, Bartosz Gogol, Marcin Pańczyk, 1 – Kamil Strzoda, Paweł Kołodziej, Mateusz Pisarek, samobójcza

Górnik 09 Mysłowice: 8 – Kamil Dylewski, Marcin Jaszczuk, 7 – Wojciech Kowalski, 3 – Adrian Bogdański, Krzysztof Gondzik, Marek Wasyl, 2 – Karol Strzewiczek, 1 – Karol Ejdys, Paweł Małolepszy, Bartosz Jabcoń, Rafał Wiklak

Iskra Pszczyna: 17 – Dariusz Kot, 7 – Radosław Rakowski,  Tomasz Zawadzki, 5 – Łukasz Mąka, 4  – Tomasz Leszczyński, Piotr Noga, 3 – Mateusz Witek, 2 – Andrzej Żur, Mateusz Żelazo, Tomasz Cempura, Kamil Pustelnik, 1 –Kamil Komarus, Paweł Zjawiński, Fabian Pustelnik, Michał Wiera, samobójcza

LKS Łąka: 9 – Michał Puchała, 8 – Rafał Klaja, 3 – Norbert Jarczok, Rafał Nowak, 2 – Tomasz Ryt, Mateusz Paszek, Sebastian Leśko, Tomasz Kulicki, Jakub Adamski, Jacek Kowalczyk, 1 – Mateusz Paszek, Patryk Krygier, samobójcza

LKS Studzienice: 22 – Mateusz Żemła, 8 – Wojciech Janosz, 7 – Marcin Janosz, 3 – Łukasz Grzechnik, 2 – Paweł Janosz, Jan Tomaszczyk, Marcin Pęszor, Grzegorz Furtok, Bartłomiej Janosz, 1 – Dawid Pilar, Mariusz Janosz, samobójcza

MKS Lędziny: 21 – Grzegorz Kostrzewa, 9 – Łukasz Gardawski, 8 – Antoni Turczyński, 5 – Dariusz Zygma, 3 – Michał Nagi,  2 – Łukasz Malicki, 1 – Nikodem Nagi, Kamil Ingram, Krzysztof Józefus, Paweł Pusty, 3 x samobójcza

MK Górnik Katowice: 14 – Łukasz Dąbrowiecki, 9 – Kamil Ochojski, 8 – Dawid Jurowicz, 6 –  Artur Jędrysik, 5 – Dawid Honysz, Kamil Honysz,  3 – Artur Mkhrtyan, Daniel Bąk, 2 – Gabriel Ochosjki, 1 – David Hidalgo, Daniel Lipok, 2 x samobójcza

Ogrodnik Tychy: 7 – Grzegorz Chrząścik, 6 – Tomasz Klimas6 – Patryk Gajewski, Adam Matusz, 4 – Piotr Kokoszka, 1 – Tomasz Fijoł, Michał Majewski, Michał Foltyn, Mariusz Masternak, Marek Kołodziejczyk, Marcin Józefowicz

Podlesianka: 28 – Marcin Rosiński, 18 – Radosław Kaczmarczyk, 10 – Dawid Colik, 8 – Bartosz Nowotnik,  6 – Dariusz Kubacki, 5 – Adam Zając, 4 – Marcin Widenka, 3 – Krzysztof Renner,  1 – Szymon Nowak, Dawid Brehmer, Przemysław Żemła, 3 x samobójcza

Pogoń Imielin: 12 – Marcin Musiolik,  9 – Mateusz Dreszer, Mateusz Śliwa, 7 – Kamil Cisoń, 6 – Grzegorz Cuber, 4 – Marcin Polarz, 3 – Adrian Wojtaszak, Łukasz Samek, 2 – Mateusz Pacwa, Sebastian Bubrowski, 1 – Dominik Jedynak, Łukasz Bundzyło, Michał Majewski, 2 x samobójcza

Piast Nowy Bieruń: 15 – Jakub Rzepa, 10 – Sylwester Brzeziński, 6 – Sebastian Rzepa, 3 – Przemysław Mrowiec, 2 – Jarosław Cecuga, Adrian Grzegorzek, Przemysław Włoch, 1 – Przemysław Cecuga, Dariusz Włoch, Michał Podsiedlik, Kacper Grzywa, samobójcza

Sparta Katowice: 12 – Rafał Wawrzyńczok, 11 – Łukasz Todorski, 7 – Andrzej Sarzała, 6 – Krzysztof Michalski, 5 – Kacper Chłądzyński, 4 – Fabian Wlaź, 3 – Adrian Słota, Bartosz Fik, 2 – Marcin Łoboda, Łukasz Piwczyk, 1 – Sebastian Kawulka, Łukasz Michalski, Maciej Jarosz, Tomasz Michalski, 3 x samobójcza

Sokół Wola: 11 – Sławomir Magiera, 6 – Jakub Krawczyk, 5 – Grzegorz Kuźnik, 4 – Piotr Bula, 3 – Rafał Kula,  2 – Bartosz Koczy, Bartłomiej Więckowski, Jakub Jucha, Kacper Kudyba, Przemysław Wyrobek, Wojciech Tomala, 1 – Dawid Kaczmarczyk, Mariusz Jarnot, Krzysztof Chlebowski, Tomasz Porczyński

Wyzwolenie Chorzów: 13 – Krystian Gut4 – Wojciech Krotofil, 3 – Sławmir Bargiel, Rafał Świętek, 2 – Adrian Nalepa, Łukasz Kocur, Sławomir Bargiel, Patryk Szal, 1 – Damian Beczek, Dominik Zielonka, Tymoteusz Tajstra, Jakub Grabczak

Urania: 16 – Dawid Henisz, 9 – Seweryn Zalewski, 7 – Albert Bujny, 6 – Daniel Nowak, 5 – Dawid Maciaszczyk, Dawid Ogiński, 3 – Łukasz Krzywda, 2 – Dawid Wypiór, 1 – Grzegorz Kokoszka, Dawid Sroka, Dominik Piecha, samobójcza

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak

 

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW