LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Klasyfikacja strzelców po 2 kolejce

Druga kolejka ligowa nie przyniosła dużych zmian w klasyfikacji strzelców, ale wiadomo, ze to dopiero początki i najlepsi snajperzy naszej ligi dopiero regulują celowniki. Do prowadzącego Alberta Bujnego dołączył inny gracz z Rudy Śląskiej, a konkretnie Wawelu Wirek – Wojciech Blaszke. Wspomniany wcześniej Blaszke jest jednym z czterech zawodników, którzy w tej kolejce strzelili po dwa gole. „Doppelpacka” zaliczyli również: Hubert Tylec (Górnik Wojkowice), Paweł Cygnar (Szczakowianka Jaworzno) oraz Marcin Pieniążek (Pogoń Imielin)

 KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR IV – STAN PO 2 KOLEJCE

3 gole – Albert Bujny (Urania Ruda Śląska), Wojciech Blaszke (Wawel Wirek) +2

2 gole – Marcin Rosiński (Podlesianka), Łukasz Dąbrowiecki (MK Górnik Katowice), Karol Maciejok (Wawel Wirek), Rafał Bielawski (Pogoń Imielin), Hubert Tylec (Górnik Wojkowice) +2, Paweł Cygnar (Szczakowianka) +2, Bartłomiej Chwalibogowski (Szczakowianka) +1, Daniel Nowak (Urania Ruda Śląska) +1, Dawid Lewandowski (Wawel Wirek) +1, Marcin Pieniążek (Pogoń Imielin) +2


Strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

AKS Niwka: 1 – Grzegorz Kachniarz, Mateusz Skrzypek

Cyklon Rogoźnik: 1 – Mateusz Gruszka, Michał Woźniak, Dawid Rewers

Górnik Piaski: 1 – Kacper Baran, Kamil Piotrowski

Górnik Wojkowice: 2 – Hubert Tylec, 1 – Łukasz Stępień, Marcin Szopa, Michał Skórski, Michał Dyrda, Mateusz Skórka, samobójcza

MK Górnik Katowice: 2 – Łukasz Dąbrowiecki, 1 – Rafał Ludwig, Tomasz Botsch, Adam Kostępski

Naprzód Lipiny: 1 – Kamil Kaczmarczyk, Adam Ociepka, Krzysztof Rogala, samobójcza

Niwy Brudzowice: 1 – Bartłomiej Kedzierski

Orzeł Mokre: 

Podlesianka: 2 – Marcin Rosiński, 1 – Dawid Colik, Przemysław Żemła

Pogoń Imielin: 2 – Rafał Bielawski, Marcin Pieniążek, 1 – Marcin Polarz, Maciej Żak, Kamil Koster

Sparta Katowice: 1 – Rafał Wawrzyńczok, Łukasz Todorski, Andrzej Sarzała, Marcin Łoboda, Adrian Słota

Siemianowiczanka: 1 – Marcin Mierzwa, Damian Kowalczyk

Szczakowianka Jaworzno: 2 – Paweł Cygnar, Bartłomiej Chwalibogowski, 1 – Grzegorz Fonfara, Dawid Wadas, Marcin Smarzyński

Tęcza Błędów: 1 – Arkadiusz Kowalczyk, Aleksander Głowa, Kacper Paździor, Daniel Płatek

Urania Ruda Śląska: 3 – Albert Bujny, 2 – Daniel Nowak, 1 – Dawid Seroka, Dawid Ogiński, Dawid Wypiór

Wawel Wirek: 3 – Wojciech Blaszke, 2 – Karol Maciejok, Dawid Lewandowski, 1 – Dawid Leszków, Grzegorz Kałużny

Zagłębie II Sosnowiec: 1 – Bruno Łoziński, Emil Kłosek, Błażej Radwanek

Źródło Kromołów: 1 – Michał Sołtysik, Bogdan Szadkowski

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW