LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Snajperzy po 3 kolejce

Po 3 rozegranych kolejkach mamy już naprawdę spory ścisk w czołówce klasyfikacji strzelców naszej ligi. Na jej czubie znajduje się z 4 golami Łukasz Dąbrowiecki z „Emki”, natomiast bardzo liczna jest grupa pościgowa, która ma na koncie po 3 gole. W śród niej znajdziemy m.in. naszego Radosława Kaczmarczyka, który zanotował hattrick’a w meczu z Uranią Ruda Śląska. Oprócz niego trzy gole w ostatniej kolejce zdobył również Artur Mkrtchyan (MK Górnik Katowice) oraz 16-letni Oskar Chechelski (Zagłębie II Sosnowiec).

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR IV – STAN PO 3 KOLEJCE

4 gole – Łukasz Dąbrowiecki (MK Górnik Katowice) +2

3 gole – Albert Bujny (Urania Ruda Śląska), Wojciech Blaszke (Wawel Wirek), Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka) +3, Artur Mkrtchyan (MK Górnik Katowice) +3, Rafał Bielawski (Pogoń Imielin) +1, Paweł Cygnar (Szczakowianka Jaworzno) +1, Marcin Smarzyński (Szczakowianka Jaworzno) +2, Arkadiusz Kowalczyk (Tęcza Błędów) +2, Bartłomiej Kędzierski (Niwy Brudzowice) +2, Oskar Chechelski (Zagłębie II Sosnowiec) +3

2 gole – Marcin Rosiński (Podlesianka), Karol Maciejok (Wawel Wirek), Hubert Tylec (Górnik Wojkowice), Bartłomiej Chwalibogowski (Szczakowianka), Daniel Nowak (Urania Ruda Śląska), Dawid Lewandowski (Wawel Wirek), Marcin Pieniążek (Pogoń Imielin), Grzegorz Kachniarz (AKS Niwka) +1, Mateusz Skrzypek (AKS Niwka) +1, Michał Skórski (Górnik Wojkowice) +1, Marcin Łoboda (Sparta Katowice) +1, Dawid Colik (Podlesianka) +1, Krzysztof Michalski (Orzeł Mokre) +2, Mateusz Popczyk (Zagłębie II Sosnowiec) +2


Strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

AKS Niwka: 2 – Grzegorz Kachniarz, Mateusz Skrzypek

Cyklon Rogoźnik: 1 – Mateusz Gruszka, Michał Woźniak, Dawid Rewers, Mateusz Miska

Górnik Piaski: 1 – Kacper Baran, Kamil Piotrowski, Oskar Krawczyk, Damian Gacek

Górnik Wojkowice: 2 – Hubert Tylec, Michał Skórski, 1 – Łukasz Stępień, Marcin Szopa, Michał Skórski, Michał Dyrda, Mateusz Skórka, samobójcza

MK Górnik Katowice: 4 – Łukasz Dąbrowiecki, 3 – Artur Mkrtchyan, 2 – Daniel Bąk, 1 – Rafał Ludwig, Tomasz Botsch, Adam Kostępski

Naprzód Lipiny: 1 – Kamil Kaczmarczyk, Adam Ociepka, Krzysztof Rogala, Martin Markosyan, Robert Pleszak, samobójcza

Niwy Brudzowice: 3 – Bartłomiej Kędzierski, 1 – Mateusz Majchrzak, Kamil Szydłowski

Orzeł Mokre: 2 – Krzysztof Michalski

Podlesianka: 3 – Radosław Kaczmarczyk, 2 – Marcin Rosiński, Dawid Colik, 1 – Przemysław Żemła

Pogoń Imielin: 3 – Rafał Bielawski, 2 – Marcin Pieniążek, 1 – Marcin Polarz, Maciej Żak, Kamil Koster

Sparta Katowice: 2 – Marcin Łoboda, 1 – Rafał Wawrzyńczok, Łukasz Todorski, Andrzej Sarzała, Sebastian Bubrowski, Adrian Słota

Siemianowiczanka: 1 – Marcin Mierzwa, Damian Kowalczyk, Adam Krakowski

Szczakowianka Jaworzno: 3 – Paweł Cygnar, Marcin Smarzyński, 2 – Bartłomiej Chwalibogowski, Dawid Wadas, 1 – Grzegorz Fonfara,

Tęcza Błędów: 3 – Arkadiusz Kowalczyk, 1 – Aleksander Głowa, Kacper Paździor, Daniel Płatek, Sebastian Dudek

Urania Ruda Śląska: 3 – Albert Bujny, 2 – Daniel Nowak, 1 – Dawid Seroka, Dawid Ogiński, Dawid Wypiór

Wawel Wirek: 3 – Wojciech Blaszke, 2 – Karol Maciejok, Dawid Lewandowski, 1 – Dawid Leszków, Grzegorz Kałużny

Zagłębie II Sosnowiec: 3 – Oskar Chechelski, 2 – Mateusz Popczyk, 1 – Bruno Łoziński, Emil Kłosek, Błażej Radwanek, Bartłomiej Babiarz, Kacper Radkowski, Michał Barć

Źródło Kromołów: 1 – Michał Sołtysik, Bogdan Szadkowski, Krystian Furgacz

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak

 

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW