Przed meczem z Siemianowiczanką

Przed meczem z Siemianowiczanką

6 września 2019 Wyłączono przez Admin2

W najbliższa sobotę rozegramy mecz 6 kolejki ligowej, gdzie rywalem na własnym boisku będzie zespół MKS-u Siemianowiczanka.

Nasz przeciwnik to bardzo solidny zespół, który w zeszłym sezonie dosyć długo liczył się w walce o awans do IV ligi. W obecnych rozgrywkach podopieczni Krzysztofa Szybieloka nie wystartowali najlepiej, gdyż po 5 seriach gier mają tylko 3 punkty za zwycięstwo z Górnikiem Piaski. Gracze popularnej „Ciaciany” mogą mówić o sporym pechu, gdyż w meczu ze Spartą stracili decydującego gola na 1-2 w doliczonym czasie gry, a w ostatniej kolejce przegrali z Górnikiem Wojkowice 2-3, prowadząc do 90 minuty 2-1. Najlepszymi strzelcami MKS-u są Kajetan Bocek i Damian Kowalczyk. Oboje dotychczas strzelili po 2 bramki.

Po raz ostatni w lidze graliśmy z Siemianowiczanką w sezonie 2012/2013. Wygraliśmy wtedy dwukrotnie w stosunku 3-0. W sezonie 2015/2016 spotkaliśmy się z nimi w Pucharze Polski i wtedy górą była drużyna z Siemianowic, która wygrała na Sołtysiej 1-2.

Nasz zespół na pewno nie może zlekceważyć gości z Siemianowic. Choć są oni po lekkiej rekonstrukcji składu, to w dalszym ciągu ekipa zdolna do włączenia się do walki o górne rejony tabeli i by osiągnąć korzystny rezultat trzeba się będzie wspiąć na wyżyny swoich umiejętności. Czy zawodnicy Trenera Damiana Ostrowskiego powalczą o 3 punkty z „Ciacianą”? Zobaczcie ten pojedynek na własne oczy i przekonajcie się!  


6 kolejka Klasy Okręgowej gr. IV

07.09.2019r. (sobota), godz. 17.00, Stadion Podlesianki, ul. Sołtysia 25, Katowice

LGKS 38 Podlesianka – MKS Siemianowiczanka

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak