Niebiescy na Sołtysiej! Przed meczem z Ruchem Chorzów

Niebiescy na Sołtysiej! Przed meczem z Ruchem Chorzów

9 września 2019 Wyłączono przez Admin2

We wtorek o godzinie 17.00 nasz zespół po raz pierwszy w historii oficjalnych występów zmierzy się na własnym stadionie z zespołem Ruchu Chorzów. Mecz odbędzie się w ramach 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Katowice.

Ekipy popularnych „Niebieskich” chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, ale z kronikarskiego obowiązku dodajmy, iż jest to zespół 14-krotnego mistrza Polski. Obecnie zespół prowadzony przez Łukasza Beretę występuje w III lidze (grupa III), zdobywszy do tej pory 5 punktów w 5 rozegranych spotkaniach. Najlepszym strzelcem zespołu jest Mariusz Idzik (3 gole). W zespole Ruchu występuje Daniel Paszek, który występował w Podlesiance w sezonie 2012/2013.

W związku z wymogami bezpieczeństwa mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Dostępna będzie za to transmisja tv, którą przeprowadzi Śląskie.tv. Szczegóły <TUTAJ>

Choć zespołów z Chorzowa będzie zdecydowanym faworytem tego spotkania, to nasz zespół będzie chciał pokazać się z dobrej strony na tle III-ligowca. Czy to wystarczy do sprawienia niespodzianki? Oglądajcie relację na Śląskie.tv!

 

foto: Slaskisport.tv/Kuba Dworczak