LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Snajperzy wystąp! Stan po 11 kolejkach

W minionej – 11 kolejce cała czołówka klasyfikacji strzelców punktowała regularnie. Bank rozbił tym razem duet ze Szczakowianki – Paweł Cygnar i Marcin Smarzyński. Pierwszy z nich zdobył hattricka’a, a drugi dorzucił jednego gola, przez co oboje z 13 trafieniami prowadzą w naszej tabeli. Grupa pościgowa z 11 golami, to aż 4 zawodników, którzy mają równie dobrą średnia (1 gol na 1 spotkanie). Wśród nich jest nasz Radosław Kaczmarczyk, którego trafienie dało nam 1 punkt w wyjazdowym meczu z Górnikiem Wojkowice.

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR IV – STAN PO 11 KOLEJCE

13 goli – Marcin Smarzyński (Szczakowianka Jaworzno) +1, Paweł Cygnar (Szczakowianka Jaworzno) +3

11 goli – Bartłomiej Kędzierski (Niwy Brudzowice), Arkadiusz Kowalczyk (Tęcza Błedów) +1, Albert Bujny (Urania Ruda Śląska) +1, Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka) +1

9 goli – Hubert Tylec (Górnik Wojkowice)

8 goli – Łukasz Todorski (Sparta Katowice), Mateusz Skrzypek (AKS Niwka) +1, Sebastian Radosz (Źródło Kromołów) +3

7 goli – Daniel Bąk (MK Górnik Katowice) +1, Wojciech Blaszke (Wawel Wirek) +1

6 goli – Marcin Rosiński (Podlesianka), Marcin Pieniążek (Pogoń Imielin) +1

5 goli – Grzegorz Kachniarz (AKS Niwka),  Łukasz Stępień (Górnik Wojkowice), Kajetan Bocek (Siemianowiczanka), Dawid Colik (Podlesianka), Grzegorz Fonfara (Szczakowianka Jaworzno) +1

4 gole – Łukasz Dąbrowiecki (MK Górnik Katowice), Artur Mkrtchyan (MK Górnik Katowice), Krzysztof Michalski (Orzeł Mokre), Damian Kowalczyk (Siemianowiczanka), Daniel Nowak (Urania Ruda Śląska), Mateusz Popczyk (Zagłębie II Sosnowiec), Rafał Bielawski (Pogoń Imielin), Rafał Wawrzyńczok (Sparta Katowice), Kamil Koster (Pogoń Imielin), Mateusz Majchrzak (Niwy Brudzowice), Marcin Polarz (Pogoń Imielin) +1, Artur Nowak (Górnik Wojkowice) +1


Strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

AKS Niwka: 8 – Mateusz Skrzypek, 5 – Grzegorz Kachniarz, 2 – Łukasz Czajkowski, Kacper Matysek, Kamil Majewski, 1 – Mariusz Korepta

Cyklon Rogoźnik: 3 – Mateusz Miska, Mateusz Gruszka, Krzysztof Markowski, Andrzej Wściubiak, Łukasz Nowak, 2 – Sebastian Gielza, Bartosz Barchan, Sebastian Sarzała, 1 – Michał Woźniak, Dawid Rewers, Dawid Jaskuła

Górnik Piaski: 3 – Bartosz Zając, 1 – Kacper Baran, Kamil Piotrowski, Oskar Krawczyk, Damian Gacek

Górnik Wojkowice: 9 – Hubert Tylec, 5 – Łukasz Stępień, 4 – Artur Nowak, 2 – Michał Skórski, Łukasz Stępień, Marcin Szopa, Michał Dyrda, 1 – Mateusz Skórka, Marcin Kondzielnik, Bartosz Garczarczyk, Jakub Kawecki, samobójcza

MK Górnik Katowice: 7 – Daniel Bąk, 4 – Łukasz Dąbrowiecki, Artur Mkrtchyan, 3 – Rafał Ludwig, Tomasz Botsch, 2 – Daniel Krawczyk, 1 – Adam Kostępski, Kamil Honysz, Daniel Lipok

Naprzód Lipiny: 3 – Robert Pleszak, Mariusz Lux, 2 – Krzysztof Rogala, Robert Pleszak, 1 – Kamil Kaczmarczyk, Adam Ociepka, Martin Markosyan, Grzegorz Szpitol, Dawid Pawlak, 3 x samobójcza

Niwy Brudzowice: 11 – Bartłomiej Kędzierski, 4 – Mateusz Majchrzak, 3 – Paweł Kruczek, Kamil Szydłowski, 2 – Rafał Sadowski, 1 – Filip Bogacki, Rafał Grunt, Mateusz Prysak

Orzeł Mokre: 4 – Krzysztof Michalski, 3 – Mikołaj Kulisa, 2 – Radosław Nogal, 1 – Paweł Janoszka, Mikołaj Kulisa, Sebastian Jastrzębski, Paweł Szary

Podlesianka: 11 – Radosław Kaczmarczyk, 6 – Marcin Rosiński, 5 – Dawid Colik, 2 – Przemysław Żemła, Jakub Rzepa, 1 – Seweryn Gancarczyk, Maciej Stachoń, samobójcza

Pogoń Imielin: 6 – Marcin Pieniążek, 4 – Rafał Bielawski, Kamil Koster, Marcin Polarz, 2 – Michał Gadaj, 1 – Maciej Żak, Michał Gadaj, Sylwester Starzyński, Progress Musepa

Sparta Katowice: 8 – Łukasz Todorski, 4 – Rafał Wawrzyńczok, 3 –  Marcin Łoboda, 2 – Filip Bożek, 1 – Andrzej Sarzała, Sebastian Bubrowski, Adrian Słota

Siemianowiczanka: 5 – Kajetan Bocek, 4 – Damian Kowalczyk, 3 – Adam Krakowski, 2 – Kamil Witkowski, Łukasz Przątka, Daniel Albrecht, 1 – Marcin Mierzwa, Kamil Witkowski, Mateusz Tomczyk, Łukasz Przątka, Andrzej Wronowski, Tomasz Twardawa, samobójcza

Szczakowianka Jaworzno: 13 – Marcin Smarzyński, Paweł Cygnar, 5  -Grzegorz Fonfara, 3 – Dawid Wadas, Igor Szopa, Mateusz Śliwa, 2 – Bartłomiej Chwalibogowski, Robert Nowak, Łukasz Cichoń, 1 – Arkadiusz Trzciński, Łukasz Dębski, samobójcza

Tęcza Błędów: 11 – Arkadiusz Kowalczyk, 3 – Sebastian Dudek, Sebastian Majecki, 2 – Filip Wrzal-Kosowski, 1 – Aleksander Głowa, Kacper Paździor, Daniel Płatek, Marcin Rasała, Piotr Gwiazda, Mateusz Mroczek, samobójcza

Urania Ruda Śląska: 11 – Albert Bujny, 4 – Daniel Nowak, 2 – Seweryn Zalewski, Dawid Ogiński, Dominik Piecha, 1 – Dawid Seroka, Dawid Wypiór, Michał Zięcik,

Wawel Wirek: 7 – Wojciech Blaszke, 3 – Karol Maciejok, 2 – Dawid Lewandowski, 1 – Dawid Leszków, Grzegorz Kałużny, Tomasz Rutkowski, Andrzej Buchcik, samobójczy

Zagłębie II Sosnowiec: 4 – Mateusz Popczyk, 3 – Oskar Chechelski, 2 – Emil Kłosek, Michał Kieca, Patryk Wiszniowski, Hubert Sych,1 – Michał Barć, Bruno Łoziński, Błażej Radwanek, Bartłomiej Babiarz, Kacper Radkowski, Mateusz Bienek, Quentin Seedorf, Jakub Kulig, Jakub Kaczmarek

Źródło Kromołów: 8 – Sebastian Radosz, 2 – Bogdan Szadkowski, Krystian Furgacz, 1 – Sebastian Szwaja, Michał Sołtysik, Mateusz Sokołowski, Marek Surowiec, Bartosz Wacławik

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW