LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Klasyfikacja strzelców po 12 kolejkach

12 kolejka ligowa to lekka zadyszka większości czołowych snajperów naszej ligi. Wykorzystuje to Paweł Cygnar, który dorzuca dwa trafienia w meczu z Wawelem i tak jak jego zespół (Szczakowianka Jaworzno) ucieka w tabeli reszcie stawki. Tym razem jedynego hattrick’a zdobywa gracz AKSu Niwka -Mateusz Skrzypek, który tym samym zrównuje się w klasyfikacji z naszym Radosławem Kaczmarczykiem.

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR IV – STAN PO 12 KOLEJCE

15 goli – Paweł Cygnar (Szczakowianka Jaworzno) +2

13 goli – Marcin Smarzyński (Szczakowianka Jaworzno)

12 goli – Arkadiusz Kowalczyk (Tęcza Błędów) +1

11 goli – Bartłomiej Kędzierski (Niwy Brudzowice), Albert Bujny (Urania Ruda Śląska), Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka), Mateusz Skrzypek (AKS Niwka) +3

9 goli – Hubert Tylec (Górnik Wojkowice)

8 goli – Łukasz Todorski (Sparta Katowice), Mateusz Skrzypek (AKS Niwka), Sebastian Radosz (Źródło Kromołów), Daniel Bąk (MK Górnik Katowice) +1, Wojciech Blaszke (Wawel Wirek) +1

6 goli – Marcin Rosiński (Podlesianka), Marcin Pieniążek (Pogoń Imielin), Lukasz Stępień (Górnik Wojkowice) +1, Artur Nowak (Górnik Wojkowice) +2

5 goli – Grzegorz Kachniarz (AKS Niwka), Kajetan Bocek (Siemianowiczanka), Dawid Colik (Podlesianka), Grzegorz Fonfara (Szczakowianka Jaworzno)

4 gole – Łukasz Dąbrowiecki (MK Górnik Katowice), Artur Mkrtchyan (MK Górnik Katowice), Krzysztof Michalski (Orzeł Mokre), Damian Kowalczyk (Siemianowiczanka), Daniel Nowak (Urania Ruda Śląska), Mateusz Popczyk (Zagłębie II Sosnowiec), Rafał Bielawski (Pogoń Imielin), Rafał Wawrzyńczok (Sparta Katowice), Kamil Koster (Pogoń Imielin), Mateusz Majchrzak (Niwy Brudzowice), Marcin Polarz (Pogoń Imielin), Andrzej Wściubiak (Cyklon Rogoźnik) +1, Łukasz Nowak (Cyklon Rogoźnik) +1


Strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

AKS Niwka: 11 – Mateusz Skrzypek, 5 – Grzegorz Kachniarz, 2 – Łukasz Czajkowski, Kacper Matysek, Kamil Majewski, Mariusz Korepta, 1 – Bartosz Marędowski

Cyklon Rogoźnik: 4 – Andrzej Wściubiak, Łukasz Nowak, 3 – Mateusz Miska, Mateusz Gruszka, Krzysztof Markowski, Sebastian Gielza, 2 – Bartosz Barchan, Sebastian Sarzała, Dawid Jaskuła 1 – Michał Woźniak, Dawid Rewers, Sebastian Złocki

Górnik Piaski: 3 – Bartosz Zając, 1 – Kacper Baran, Kamil Piotrowski, Oskar Krawczyk, Damian Gacek

Górnik Wojkowice: 9 – Hubert Tylec, 6 – Łukasz Stępień, Artur Nowak, 2 – Michał Skórski, Łukasz Stępień, Marcin Szopa, Michał Dyrda, 1 – Mateusz Skórka, Marcin Kondzielnik, Bartosz Garczarczyk, Jakub Kawecki, samobójcza

MK Górnik Katowice: 8 – Daniel Bąk, 4 – Łukasz Dąbrowiecki, Artur Mkrtchyan, 3 – Rafał Ludwig, Tomasz Botsch, 2 – Daniel Krawczyk, 1 – Adam Kostępski, Kamil Honysz, Daniel Lipok

Naprzód Lipiny: 3 – Robert Pleszak, Mariusz Lux, 2 – Krzysztof Rogala, Robert Pleszak, Dawid Pawlak, 1 – Kamil Kaczmarczyk, Adam Ociepka, Martin Markosyan, Grzegorz Szpitol, Wojciech Kopyciok, Przemysław Maciejewski, 3 x samobójcza

Niwy Brudzowice: 11 – Bartłomiej Kędzierski, 4 – Mateusz Majchrzak, 3 – Paweł Kruczek, Kamil Szydłowski, Rafał Sadowski, 2 – Filip Bogacki, 1 – Rafał Grunt, Mateusz Prysak

Orzeł Mokre: 4 – Krzysztof Michalski, 3 – Mikołaj Kulisa, 2 – Radosław Nogal, 1 – Paweł Janoszka, Mikołaj Kulisa, Sebastian Jastrzębski, Paweł Szary

Podlesianka: 11 – Radosław Kaczmarczyk, 6 – Marcin Rosiński, 5 – Dawid Colik, 2 – Przemysław Żemła, Jakub Rzepa, 1 – Seweryn Gancarczyk, Maciej Stachoń, Adam Zając, samobójcza

Pogoń Imielin: 6 – Marcin Pieniążek, 4 – Rafał Bielawski, Kamil Koster, Marcin Polarz, 2 – Michał Gadaj, Progress Musepa, 1 – Maciej Żak, Michał Gadaj, Sylwester Starzyński

Sparta Katowice: 8 – Łukasz Todorski, 4 – Rafał Wawrzyńczok, 3 –  Marcin Łoboda, 2 – Filip Bożek, 1 – Andrzej Sarzała, Sebastian Bubrowski, Adrian Słota

Siemianowiczanka: 5 – Kajetan Bocek, 4 – Damian Kowalczyk, 3 – Adam Krakowski, Kamil Witkowski, 2 – Łukasz Przątka, Daniel Albrecht, 1 – Marcin Mierzwa, Mateusz Tomczyk, Łukasz Przątka, Andrzej Wronowski, Tomasz Twardawa, samobójcza

Szczakowianka Jaworzno: 15 – Paweł Cygnar, 13 – Marcin Smarzyński, 5  -Grzegorz Fonfara, 3 – Dawid Wadas, Igor Szopa, Mateusz Śliwa, Łukasz Cichoń, 2 – Bartłomiej Chwalibogowski, Robert Nowak, Łukasz Dębski, 1 – Arkadiusz Trzciński, samobójcza

Tęcza Błędów: 12 – Arkadiusz Kowalczyk, 3 – Sebastian Dudek, Sebastian Majecki, Filip Wrzal-Kosowski, 2 – Marcin Rasała, 1 – Aleksander Głowa, Kacper Paździor, Daniel Płatek, Piotr Gwiazda, Mateusz Mroczek, samobójcza

Urania Ruda Śląska: 11 – Albert Bujny, 4 – Daniel Nowak, 2 – Seweryn Zalewski, Dawid Ogiński, Dominik Piecha, 1 – Dawid Seroka, Dawid Wypiór, Michał Zięcik,

Wawel Wirek: 8 – Wojciech Blaszke, 3 – Karol Maciejok, 2 – Dawid Lewandowski, 1 – Dawid Leszków, Grzegorz Kałużny, Tomasz Rutkowski, Andrzej Buchcik, samobójczy

Zagłębie II Sosnowiec: 4 – Mateusz Popczyk, 3 – Oskar Chechelski, Hubert Sych, 2 – Emil Kłosek, Michał Kieca, Patryk Wiszniowski, 1 – Michał Barć, Bruno Łoziński, Błażej Radwanek, Bartłomiej Babiarz, Kacper Radkowski, Mateusz Bienek, Quentin Seedorf, Jakub Kulig, Jakub Kaczmarek, Carl Steward

Źródło Kromołów: 8 – Sebastian Radosz, 2 – Bogdan Szadkowski, Krystian Furgacz, 1 – Sebastian Szwaja, Michał Sołtysik, Mateusz Sokołowski, Marek Surowiec, Bartosz Wacławik

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW