Maciej Stachoń kończy wypożyczenie. Maciek dziękujęmy!

Maciej Stachoń kończy wypożyczenie. Maciek dziękujęmy!

1 czerwca 2020 Wyłączono przez Admin2

Informujemy, iż wypożyczenie Macieja Stachonia dobiegło końca i zawodnik ten nie będzie już występował w naszym zespole w sezonie 2020/2021.

Młody 17-letni obrońca występował w naszych barwach w rundzie jesiennej, a wypożyczenie uległo skróceniu o rundę wiosną, która niestety została anulowana i gracz ten nie mógł wykazać się w kolejnych meczach w barwach naszego klubu.

Popularny „Pippp” wypożyczony był z zespołu UKS Szopienice, a na jesień 2019 wystąpił w 14 meczach w szeregach Podlesianki, strzelając w nich 2 gole.

Z całą pewnością ten bardzo prespektywiczny zawodnik spełnił pokładane w nim nadzieje, prezentując bardzo wysoki poziom sportowy. Trener Damian Ostrowski cenił go nie tylko za umiejętności piłkarskie i waleczność, ale również dużą uniwersalność na boisku.

Gracz ten chce obecnie wykorzystać swój status młodzieżowca i znaleźć klub w wyższej lidze. Przypomnijmy, iż przepisy regulują grę dwóch zawodników młodzieżowych w pierwszym składzie w zespołach IV ligi.
 

Obie strony jasno ustaliły, że nie wykluczają, iż w przyszłości współpraca ponownie zostanie nawiązana.

Maćkowi serdecznie dziękujemy za grę i poświęcenie dla naszego klubu, oraz życzymy wszelkiej pomyślności na nowej ścieżce kariery piłkarskiej!

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak