LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Marcel Owsiński nowym zawodnikiem Podlesianki!

Miło nam poinformować, iż nowym zawodnikiem naszego klubu został 19 –letni Marcel Owsiński. Nasz nowy gracz występuje na pozycji bramkarza i przechodzi do nas na zasadzie rocznego wypożyczenia z III-ligowego ROW-u 1964 Rybnik.

Marcel Owsiński, mimo młodego wieku i statusu „młodzieżowca”  na najbliższe dwa sezony, ma już doświadczenie z gry w seniorskim zespole, gdyż grywał w rezerwach ROW-u Rybnik, znajdując się nawet przez dłuższy okres w kadrze pierwszego zespołu, występującego najpierw w II a obecnie w III lidze. Przez cały czas gry w Rybniku pobierał nauki bramkarskiego fachu u jednego z najlepszych fachowców w regionie w tej dziedzinie – Daniela Pawłowskiego.

 

Nasz nowy golkiper występował wcześniej w juniorskich zespołach Ruchu Chorzów, MKS-u Zaborze i ROW-u Rybnik. Dysponuje naprawdę świetnymi warunkami fizycznymi, mierząc 195 centymetrów wzrostu.

Z całą pewnością Marcel będzie godnym konkurentem dla dotychczasowego numeru „Jeden” – Artura Tomanka. Obaj nasi bramkarze, to bardzo solidni fachowcy, a ich rywalizacja przyniesie nie tylko im, ale i całemu zespołowi bardzo dobre efekty.

Naszemu nowemu zawodnikowi życzymy powiedzenia, wielu sukcesów w naszych barwach i jak najmniej straconych bramek!  

 

foto: Nowiny.pl

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW