Marcel Owsiński nowym zawodnikiem Podlesianki!

Marcel Owsiński nowym zawodnikiem Podlesianki!

3 lipca 2020 Wyłączono przez Admin2

Miło nam poinformować, iż nowym zawodnikiem naszego klubu został 19 –letni Marcel Owsiński. Nasz nowy gracz występuje na pozycji bramkarza i przechodzi do nas na zasadzie rocznego wypożyczenia z III-ligowego ROW-u 1964 Rybnik.

Marcel Owsiński, mimo młodego wieku i statusu „młodzieżowca”  na najbliższe dwa sezony, ma już doświadczenie z gry w seniorskim zespole, gdyż grywał w rezerwach ROW-u Rybnik, znajdując się nawet przez dłuższy okres w kadrze pierwszego zespołu, występującego najpierw w II a obecnie w III lidze. Przez cały czas gry w Rybniku pobierał nauki bramkarskiego fachu u jednego z najlepszych fachowców w regionie w tej dziedzinie – Daniela Pawłowskiego.

 

Nasz nowy golkiper występował wcześniej w juniorskich zespołach Ruchu Chorzów, MKS-u Zaborze i ROW-u Rybnik. Dysponuje naprawdę świetnymi warunkami fizycznymi, mierząc 195 centymetrów wzrostu.

Z całą pewnością Marcel będzie godnym konkurentem dla dotychczasowego numeru „Jeden” – Artura Tomanka. Obaj nasi bramkarze, to bardzo solidni fachowcy, a ich rywalizacja przyniesie nie tylko im, ale i całemu zespołowi bardzo dobre efekty.

Naszemu nowemu zawodnikowi życzymy powiedzenia, wielu sukcesów w naszych barwach i jak najmniej straconych bramek!  

 

foto: Nowiny.pl