Przemysław Żemła na dłużej w Podlesiance!

Przemysław Żemła na dłużej w Podlesiance!

15 grudnia 2020 Wyłączono przez Admin2

Miło nam poinformować, iż uzgodniliśmy z Rozwojem Katowice warunki przedłużenia wypożyczenia Przemysława Żemły. Aneks przedłużający wypożyczenia naszego obrońcy wejdzie w życie od 1 stycznia 2021.

Duża rola była tutaj samego zawodnika, który mimo propozycji gry w wyższej lidze, postanowił dokończyć naszą wspólną misję i do końca bieżącego sezonu walczyć w barwach Podlesianki.

  

Utrzymanie w zespole Przemysława Żemły było jednym z celów strategicznych naszego klubu. Nasz obrońca to zawodnik z ogromnymi umiejętnościami piłkarskimi i przygotowaniem motorycznym predystynujacym go do gry w zdecydowanie wyższej lidze. Każdy kto widział grę tego zawodnika, może mieć skojarzenia z Łukaszem Piszczkiem ze swoich najlepszych lat. Gra „box to box”, ogromna ilość odbiorów i coraz mocniejsze liczby w ofensywie. W bieżącej rundzie jest to 6 bramek i 6 asyst, co jak na bocznego obrońcę jest wynikiem bardzo dobrym.

Jeżeli chodzi o pozostałych zawodników, to poza wypożyczonym do końca bieżącego roku z Piasta Nowy Beruń – Jakubem Rzepą, o którym napiszemy niebawem, to cała pozostała kadra zawodnicza jest związana z nami do czerwca 2021.

 

foto: Slaskisport.tv