Klasyfikacja strzelców po 1 kolejce Grupy Mistrzowskiej

Klasyfikacja strzelców po 1 kolejce Grupy Mistrzowskiej

27 kwietnia 2021 Wyłączono przez Admin2

Po raz pierwszy w rozgrywkach grupy mistrzowskiej klasyfikujemy najlepszych strzelców. Tak jak już wcześniej sygnalizowaliśmy, nie będziemy przenosić bramek zawodników z rundy zasadniczej, gdyż zespoły grupy Katowickiej i Sosnowieckiej rywalizowały w kompletnie innych warunkach, a najlepsi strzelcy obu grup rywalizowali przeciwko innym rywalom. Królem strzelców grupy Katowickiej został z 20 golami nasz Marcin Rosiński, natomiast w Grupie Sosnowieckiej – Michał Chrabąszcz z Tęczy Błędów, który strzelił 19 goli.

Obecne rozgrywki będą nie tylko pasjonujące w kontekście walki o najwyższy laur w tabeli ligowej, ale również właśnie w kontekście rywalizacji najlepszych snajperów. Nie trzeba nikogo przekonywać, że każda strzelona bramka w grupie mistrzowskiej ma zdecydowanie większa wartość, niż w rundzie zasadniczej.

W pierwszej kolejce zanotowaliśmy dwa dublety – naszego skrzydłowego Bartłomieja Kędzierskiego, który strzelał przeciwko Niwom Brudzowice, oraz Jakub Kulig z Zagłębia II Sosnowiec przeciwko Pogoni Imielin.


KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR IV (KATOWICE/SOSNOWIEC) –  GRUPA MISTRZOWSKA

 2 gole – Bartłomiej Kędzierski (Podlesianka), Jakub Kulig (Zagłebie II Sosnowiec)

1 gol  Marcin Rosiński (Podlesianka), Przemysław Żemła (Podlesianka), Bartosz Nowotnik (Podlesianka), Kamil Honysz (MK Katowice). Rafał Ludwig (MK Katowice), Tomasz Botsch (MK Katowice), Mateusz Keler (Pogoń Imielin), Michał Łoboda (Sparta Katowice), Arkadiusz Kowalczyk (Tęcza Błędów), Rafał Chrabąszcz (Tęcza Błędów)


Strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

Cyklon Rogoźnik (0): –

MK Górnik Katowice (3): 1 -Kamil Honysz, Rafał Ludwig, Łukasz Botsch

Niwy Brudzowice (1): 1 – Rafał Grunt

Podlesianka (6): 2 – Bartłomiej Kedzierski, 1 – Przemysław Zemła, Bartosz Nowotnik, Marcin Rosiński, samobójcza

Pogoń Imielin (1): Mateusz Keler

Sparta Katowice (1): 1 – Michał Łoboda

Tęcza Błędów (2): Arkadiusz Kowalczyk, Rafał Chrabąszcz

Zagłębie II Sosnowiec (2): 2 – Jakub Kulig

 

foto: Slaskisport.tv/Kuba Dworczak