Zaczynamy sezon! Kadra na rundę jesienną

Zaczynamy sezon! Kadra na rundę jesienną

12 sierpnia 2021 Wyłączono przez Admin2

Kilka lat walki o powrót do 4 ligi wreszcie się opłaciło. W najbliższą sobotę nasz zespół rozpocznie rozgrywki tej ligi, a rywalem w inauguracyjnym meczu będzie Gwarek Ornontowice. Dograliśmy już praktycznie wszystkie ruchy kadrowe i w każdej formacji mamy szerokie pole manewru. Zarówno w kwestii zawodników młodzieżowych, wśród których obecnie przynajmniej jeden musi znajdować się na boisku, jak i zawodników seniorskich.

Niestety wyjątkowo mocno nie oszczędzają nas na początku sezonu kontuzje, ale z tym musimy sobie jakoś poradzić. Zagrożony jest występ przynajmniej kilku  kluczowych graczy, ale mecz pucharowy z Rozwojem Katowice pokazał, iż dublerzy stanowią niezwykle silną alternatywę. Multimedialna prezentacja naszej kadry odbędzie się w terminie późniejszym (po 2-3 kolejce), ale oczywiście kadra zawodnicza jest już w pełni ukształtowana i możemy Wam ją przedstawić:


Bramkarze:

 1. Artur Tomanek
 2. Marcel Owsiński (M)
 3. Oskar Wróbel (M)
 4. Szymon Jarosz (M)

Obrońcy:

 1. Krzysztof Renner
 2. Seweryn Gancarczyk
 3. Łukasz Stachoń (M)
 4. Maciej Stachoń (M)
 5. Przemysław Żemła
 6. Bartosz Witas
 7. Dawid Pasieka (M)

Pomocnicy:

 1. Dawid Brehmer (Kpt.)
 2. Bartosz Bujakiewicz (M)
 3. Kacper Drzewiecki (M)
 4. Jakub Kawała (M)
 5. Bartłomiej Kędzierski
 6. Paweł Lisiński
 7. Maciej Niesyto
 8. Bartosz Nowotnik
 9. Marcin Rosiński
 10. Adam Zając
 11. Piotr Kania (M)

Napastnicy:

 1. Łukasz Dąbrowiecki
 2. Jacek Jarnot
 3. Nicolas Sprus (M)

Sztab szkoleniowy:

Trener: Damian Ostrowski

Kierownik/Trener Bramkarzy: Marcin Krzyżowski

Asystent: Tomasz Hedzielski

Fizjoterapeuta: Rafał Gwóźdź


Transfery:

Przychodzący: Łukasz Stachoń (Górnik 09 Mysłowice via UKS Szopienice), Bartosz Bujakiewicz (UKS MK Górnik Katowice), Maciej Niesyto (AKS Mikołów), Jacek Jarnot (MKS Myszków), Nicolas Sprus (GKS II Katowice)

Odchodzący: Dawid Colik (koniec kariery), Szymon Nowak (LKS Łąka), Augustine Nwagwu (koniec kariery), Marcin Nawrot (przerwa za względów zdrowotnych), Jakub Krzyżowski (UKS MK Górnik Katowice), Michał Pogrzeba (koniec kariery), Rafał Starczewski (koniec kariery)