Firma JBM oraz Yuro Sushi nowymi Sponsorami Podlesianki!

Firma JBM oraz Yuro Sushi nowymi Sponsorami Podlesianki!

13 sierpnia 2021 Wyłączono przez Admin2
Wśród Sponsorów i Partnerów Podlesianki z wielką radością witamy Producenta Wyrobów Ogrodowych – firmę JBM oraz Restaurację YURO SUSHI!
 
Jest nam niezmiernie miło, iż firmy prowadzone przez sympatyczne małżeństwo – Panią Justynę i Pana Łukasza zdecydowały się wspomóc Podlesiankę! Z takim wsparciem będzie nam zdecydowanie łatwiej walczyć o jak najlepszy wynik dla naszego Klubu! Już niebawem logo firmy JBM zagości na nowych koszulkach naszych piłkarzy!
 
Zachęcamy do zapoznania się ofertą firmy JBM oraz menu YURO SUSHI! Jak udało nam się dowiedzieć, o super jakość rolek dba osobiście wspólnik – Michał, a dowóz realizowany jest również na teren Podlesia
 
Kilka słów od naszych Partnerów:
 
Firma JBM to młode, rodzinne przedsiębiorstwo istniejące od 2015 roku. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów ogrodowych. Przez tych kilka lat naszej działalności zdobyliśmy grono lojalnych partnerów biznesowych, dzięki którym staramy się ciągle rozwijać, wprowadzając cyklicznie nowe detale do produkcji.W tym roku otworzyliśmy drugą naszą działalność- YURO SUSHI w Rudzie Śląskiej, które również dokłada małą cegiełkę we wsparciu naszego lokalnego Klubu, Podlesianki. Mocno wierzymy, że Klub sporo namiesza w IV Lidze!
 
 Zachęcamy do przeglądania strony internetowej http://www.jbm-katowice.pl