Grzegorz Niemczyk nowym zawodnikiem Podlesianki!

Grzegorz Niemczyk nowym zawodnikiem Podlesianki!

8 lutego 2022 Wyłączono przez Admin2

Z dużą przyjemnością przedstawiamy pierwszy zimowy transfer przychodzący do klubu. Jest nim 19-letni Grzegorz Niemczyk, który występuje na pozycji ofensywnego środkowego pomocnika. Gracz ten trafia do nas na zasadzie wypożyczenia z klubu CKS Piast Cieszyn.

 

 

Nasz nowy zawodnik to młody i bardzo uzdolniony piłkarz. Mimo, iż Grzegorz będzie jeszcze przez kilka miesięcy nastolatkiem, to ma już spore doświadczenie z gry w seniorskiej piłce. W zeszłym sezonie awansował ze swoim klubem do skoczowsko-żywieckiej Klasy Okręgowej, gdzie po rundzie jesiennej zajmują jako beniaminek wysokie 5 miejsce. Co ciekawe Piast do 12 kolejki był liderem rozgrywek, a w dołek wpadł dopiero na ostatniej prostej I rundy. Grzegorz wystąpił we wszystkich meczach rundy jesiennej w pierwszym składzie swojego zespołu, zdobywając 2 gole. Ciekawym faktem jest to, iż za boiskowego partnera miał wybitnego napastnika i byłego reprezentanta polski – Ireneusza Jelenia.

W sparingach okresu przygotowawczego zawodnik bardzo szybko przekonał Trenera Damiana Ostrowskiego do swoich umiejętności. W meczu przeciwko 4-ligowej Unii Książenice ustrzelił hattrick’a, a w pozostałych również prezentował się bardzo dobrze. Dysponuje soczystym strzałem z dystansu oraz niezłym przeglądem pola. Jesteśmy przekonani, że zawodnik ten nie tylko wzmocni nasz zespół, ale będzie również kolejnym ogniwem odmładzającym i odświeżającym nasz zespół! Przed nim jeszcze 1,5 sezonu gry ze statusem młodzieżowca.

Grzegorzowi życzymy dużo zdrowia i wielu sukcesów w barwach Podlesianki!

 

foto: profil Facebook CKS Piast Cieszyn