J. JARNOT: „CIĘŻKA PRACA PRZYNIESIE EFEKTY”

J. JARNOT: „CIĘŻKA PRACA PRZYNIESIE EFEKTY”

8 sierpnia 2022 0 przez Kamil Drzeniek

Jacek Jarnot w spotkaniu ze Spartą Katowice co prawda nie zdołał się wpisać do protokołu sędziowskiego jako strzelec gola, ale derbowy występ może zaliczyć do udanych. Napastnik Podlesianki dwoił się i troił, cały czas intensywnie atakując linię defensywną Sparty, nie pozwalając rywalom nawet na chwilę wytchnienia. – Wykonujemy dobrą pracę na treningach i jesteśmy dobrze przygotowani do sezonu. Są one ciężkie. Ja jestem typem zawodnika, który lubi takie treningi, aby później przekładać to na mecze ligowe. Mam nadzieję, że cały czas będziemy szli w tak dobrym kierunku. – mówił po meczu ze Spartą napastnik Podlesianki.

O spotkaniu derbowym Jacek Jarnot mówi krótko. – Był to ciężki mecz w trudnych warunkach atmosferycznych. Wygraliśmy i mam nadzieję, że w najbliższą sobotę potwierdzimy dobrą dyspozycję w meczu ligowym i również zaikansujemy trzy punkty. – dodaje.

Drużyna Podlesianki w przerwie pomiędzy sezonami dokonała kilku roszad w swoim składzie. Do drużyny dołączył między innymi Patryk Mendela, który ma być rywalem Jarnota w walce o wyjściową jedenastkę. Zdaniem napastnika, rywalizacja w drużynie to najlepszy bodziec do ciężkiej pracy. – Cieszymy się z tego, że udało nam się zbudować mocną, szeroką kadrę. Zawodnicy którzy pojawiają się na boisku z ławki rezerwowych, godnie zastępują tych którzy mecz rozpoczęli. Mam nadzieję, że przełoży się to też na rozgrywki ligowe, bo ta praca którą wykonujemy na treningach jest nastawiona do gry o punkty, a spotkanie pucharowe było dla nas dobrym przetarciem przed startem sezonu. – kończy Jacek Jarnot.