ZAPOWIEDŹ: RUCH RADZIONKÓW – PODLESIANKA

ZAPOWIEDŹ: RUCH RADZIONKÓW – PODLESIANKA

24 sierpnia 2022 0 przez Kamil Drzeniek

W środowe popołudnie w Radzionkowie naszą drużynę czeka spotkanie w ramach trzeciej kolejki ligowej w IV Lidze. Podopieczni Dawida Brehmera po dwóch rozegranych meczach mają na swoim koncie komplet sześciu punktów i choć w Radzionkowie o punkty nie będzie łatwo, ekipa z Podlesia gorąco wierzy w podtrzymanie dobrej passy.

Nasi dzisiejsi rywale, którzy uchodzą za jednego z faworytów do wygrania I Grupy IV Ligi dość niespodziewanie po dwóch kolejkach mają na swoim koncie tylko trzy oczka. Na inaugurację sezonu co prawda pokonali u siebie Rozwój Katowice 3:2, ale w minioną sobotę musieli uznać wyższość Unii Dąbrowa Górnicza, przegrywając na jej terenie 1:2. Najlepszym strzelcem Ruchu po dwóch rozegranych spotkaniach jest Bartosz Nawrocki, który zgromadził na swoim koncie dwa gole, a po jednej bramce dołożyli Rafał Otwinowski i Miłosz Ćwielong.

Podlesianka do spotkania z Ruchem powinna przystąpić w najsilniejszym zestawieniu – duże szanse na powrót do drużyny mają zawodnicy, którzy w ostatnim czasie leczyli swoje urazy – Artur Tomanek, Bartosz Nowotnik i Krzysztof Renner. O ich ewentualnym występie trener Dawid Brehmer zadecyduje tuż przed samym spotkaniem. W ubiegłym sezonie nasza drużyna wywiozła z Radzionkowa cenne trzy punkty, zwyciężając 2:0. Oby i dzisiaj powrót na Podlesie był dla naszej drużyny szczęśliwy.

Gospodarze z dzisiejszego spotkania przygotowali transmisję w systemie PPV. Bilety w cenie 12 zł, uprawniające do oglądania spotkania można zakupić pod TYM LINKIEM.

RUCH RADZIONKÓW – PODLESIANKA KATOWICE
Środa, 24.08.2022r. 17:30
ul. Knosały 113, 41-922 Radzionków
TRANSMISJA: Ruch Radzionków TV

TYP REDAKCJI: RUCH RADZIONKÓW – PODLESIANKA KATOWICE 1:2