PODLESIANKA KATOWICE – MKS MYSZKÓW 5:0

PODLESIANKA KATOWICE – MKS MYSZKÓW 5:0

25 września 2022 0 przez Kamil Drzeniek

To była bardzo udana sobota dla naszych zawodników. Podopieczni Dawida Brehmera przed własną publicznością pokonali MKS Myszków 5:0, a bramki w tym spotkaniu strzelali Jacek Jarnot który popisał się hat-trickiem, a także Daniel Paszek i Patryk Mendela.

Wynik meczu otwieramy błyskawicznie, bo już w piątej minucie spotkania. Dośrodkowana piłka z rzutu wolnego powędrowała wprost na głowę Krzysztofa Rennera, ale futbolówka po jego uderzeniu trafiła w poprzeczkę i wyszła w boisko. Tam jednak czekał już na nią Jacek Jarnot który wyprowadził nas na prowadzenie. Ten sam zawodnik podwyższył wynik meczu dwadzieścia minut później, wykorzystując doskonałe zagranie za plecy obrońców od Daniela Paszka. Jarnot znalazł się w sytuacji sam na sam i spokojnym strzałem pokonał Bartosza Kucharskiego.

W drugiej odsłonie nasza gra wyglądała jeszcze lepiej. W 69 minucie w pole karne MKS-u Myszków wpadł Daniel Paszek który był faulowany przez swojego rywala i sędzia wskazał na rzut karny. Jedenastkę na bramkę pewnym strzałem zamienił Jacek Jarnot, który ustrzelił tym samym hat-tricka. Nasz napastnik w bieżącym sezonie ma już jedenaście trafień w ośmiu rozegranych spotkaniach. Cztery minuty później swojego gola dołożył też Daniel Paszek, który z okolic jedenastego metra, po dobrym dograniu Macieja Niesyto spokojnym strzałem umieścił piłkę w siatce obok bezradnego Kucharskiego. Dzieła zniszczenia dopełniamy w 77 minucie meczu – a drugą asystę zaliczył Maciej Niesyto, idealnie posyłając piłkę do Patryka Mendeli, a ten z bliskiej odległości strzelił piątą bramkę dla Podlesianki.

Warto nadmienić, że nasza drużyna przystąpiła do tego spotkania w niemal idealnej sytuacji kadrowej i od razu przełożyło się to na korzystny wynik. Swoje minuty zaliczyli nieobecni w ostatnich spotkaniach Krzysztof Renner, Bartosz Nowotnik, Marcin Rosiński czy Maciej Niesyto.

PODLESIANKA KATOWICE – MKS MYSZKÓW 5:0 (2:0)
1:0 – Jacek Jarnot 5′ (ASYSTA: Krzysztof Renner)
2:0 – Jacek Jarnot 25′ (ASYSTA: Daniel Paszek)
3:0 – Jacek Jarnot 69′ (k) (ASYSTA: Daniel Paszek)
4:0 – Daniel Paszek 73′ (ASYSTA: Maciej Niesyto)
5:0 – Patryk Mendela 77′ (ASYSTA: Maciej Niesyto)

PODLESIANKA KATOWICE: Artur Tomanek – Maciej Stachoń (75. Jakub Kawała), Mateusz Wacławski, Bartosz Nowotnik (64. Marcin Rosiński), Daniel Paszek, Patryk Mendela (77. Paweł Lisiński), Przemysław Żemła, Krzysztof Renner, Jacek Jarnot, Oliwier Gasz (57. Bartosz Witas), Marcin Nawrot (46. Maciej Niesyto). TRENER: Dawid Brehmer.

MKS MYSZKÓW: Bartosz Kucharski – Wiktor Podolski, Krzysztof Małolepszy, Patryk Wnuk, Igor Sychowicz, Filip Czapla (66. Krzysztof Czenczek), Kamil Skrzypiński, Mateusz Skibiński, Paweł Marchewka, Mateusz Zachara, Roman Terbalyan. TRENER: Robert Majchrzak.