ZAPOWIEDŹ: PODLESIANKA – UNIA DĄBROWA

ZAPOWIEDŹ: PODLESIANKA – UNIA DĄBROWA

12 maja 2023 0 przez Kamil Drzeniek

Już w sobotę o godzinie 17:00 przy Ulicy Sołtysiej czeka nas kolejny ligowy mecz w tym sezonie. Podopieczni Dawida Brehmera zmierzą się z Unią Dąbrowa Górnicza, która zajmuje ósmą lokatę w ligowej tabeli.

Nasi jutrzejsi goście od niedawna prowadzeni są przez Radosława Orłowskiego, który zastąpił na stanowisku I Trenera Dariusza Klaczę. Pod wodzą nowego trenera, Unia zdążyła rozegrać dwa spotkania z bardzo mocnymi rywali – najpierw pokonali u siebie Rozwój Katowice 3:1, a w ostatniej kolejce również u siebie zremisowali ze Szczakowianką Jaworzno 2:2. Najlepszymi strzelcami zespołu są Józef Misztal i Antoni Turczyński, którzy zgromadzili do tej pory po siedem trafień.

Nasz zespół do jutrzejszego meczu przystąpi po derbowym spotkaniu z Rozwojem Katowice, który zremisowaliśmy strzelając gola w ostatniej akcji meczu. Jesteśmy przekonani, że w sobotę również naszej drużynie nie zabraknie woli walki od pierwszej do ostatniej sekundy tego spotkania. W naszym zespole ciągle nieobecni są Marcel Owsiński i Daniel Wilczkiewicz.

Tradycyjnie już na spotkaniach domowych będzie można zakupić kiełbasę z grilla w cenie 10 złotych wraz z pysznym pieczywem. Z tego miejsca bardzo serdecznie dziękujemy lokalnym firmom – Piekarnia Adam i Piekarnia Pisarzowski z Podlesia, Restauracja Pyszny Obiad z Katowic-Piotrowic i sklep Lewiatan Katowice-Kostuchna.

PODLESIANKA KATOWICE – UNIA DĄBROWA GÓRNICZA
26 KOLEJKA IV LIGA GRUPA I
Sobota,05.03.2023r. 17:00
ul. Sołtysia 25, 40-748 Katowice