PODLESIANKA – POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2:0

PODLESIANKA – POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2:0

10 lutego 2024 0 przez Kamil Drzeniek

W sparingowym spotkaniu rozegranym w piątkowy wieczór przy Asnyka 27 w Katowicach, Podlesianka pokonała lidera II Grupy IV Ligi – Polonię Łaziska Górne 2:0.

Bramki dla naszej drużyny strzelali Jacek Jarnot, który uczynił to w pierwszej połowie spotkania a także Adam Zając, który podwyższył wynik spotkania w drugiej odsłonie pojedynku z Polonią, która co warte podkreślenia – podobnie jak Podlesianka – zimę przezimowała jako lider tabeli w II Grupie IV Ligi.

Okres przygotowawczy cały czas trwa, a co warte odnotowania – zmianom uległy plany sparingowe naszej drużyny. Zamiast sparingowego spotkania z MKS-em Trzebinia, który miał zostać rozegrany 17 lutego, zagramy z CKS-em Czeladź. Data rozegrania spotkania pozostaje bez zmian, a pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 13:00 w Czeladzi, natomiast tydzień później zamiast sparingowej potyczki z Odrą II Opole zagramy z MKS-em Lędziny. Początek meczu 24 lutego o godzinie 12:00 na „Rapidzie” w Katowicach.

PODLESIANKA KATOWICE – POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2:0 (1:0)
1:0 – Jacek Jarnot
2:0 – Adam Zając

I POŁOWA: Marcel Owsiński – Przemysław Żemła, Sebastian Kopeć, Mateusz Wacławski, Łukasz Winiarczyk, Maciej Niesyto, Maciej Stachoń, Marcin Rosiński, Daniel Paszek, Łukasz Grzeszczyk, Jacek Jarnot

II POŁOWA: Artur Tomanek – Oliwier Gasz, Krzysztof Renner, Marcin Nawrot, Dawid Pasieka, Jakub Cebulak, Jakub Roj, Marius Curos, Adam Zając, Testowany, Artur Taradaj.