ZAPOWIEDŹ: PODLESIANKA KATOWICE – SPARTA

ZAPOWIEDŹ: PODLESIANKA KATOWICE – SPARTA

7 czerwca 2024 Wyłączono przez Kamil Drzeniek

Przed naszą drużyną ostatnie ligowe spotkanie w tym sezonie. Na Sołtysią przyjedzie Sparta Katowice, która aktualnie zajmuje trzecią lokatę w tabeli. Mecz ten dzięki naszemu głównemu sponsorowi – firmie Pola-GIS będzie można zobaczyć za darmo!

Nasz sobotni rywal, tak jak wspomnieliśmy na wstępie, w tabeli zajmuje trzecią pozycję i do drugiej Dramy Zbrosławice tracą jeden punkt. Różnica pomiędzy Spartą a Podlesianką wynosi aż pięć punktów, a to oznacza, że nasi rywale nie mają już szans na dogonienie Podlesianki. Najlepszym strzelcem zespołu jest Grzegorz Goncerz, który do tej pory szesnaście razy wpisywał się na listę strzelców.

Nasza drużyna do sobotniego meczu na pewno przystąpi w nieco innym składzie, aniżeli miało to miejsce w poprzednich kolejkach. Trener Dawid Brehmer planuje dać nieco wytchnienia zawodnikom, którzy w nogach mają najwięcej minut spędzonych na boisku w tym sezonie. Szansę powinni dostać piłkarze, którzy tych minut zaliczyli ostatnio nieco mniej i będą mieli najlepszą okazję, do zaprezentowania swoich wysokich umiejętności. Nie ma co ukrywać, że jutrzejsze spotkanie będzie tylko przetarciem przed najważniejszym dwumeczem tego sezonu, czyli pojedynkiem barażowym z Podbeskidziem II Bielsko-Biała. Oczywiście, do meczu ze Spartą podejdziemy żądni zwycięstwa i pełni motywacji, ale wszyscy doskonale wiemy, że to co najważniejsze dopiero przed nami.

To co warte podkreślenia – jutrzejsze spotkanie będzie można zobaczyć zupełnie za darmo! Wszystko dzięki naszemu głównemu sponsorowi, firmie POLA-GIS, która wzięła na siebie koszty organizacji spotkania. Zapraszamy wszystkich naszych kibiców na to spotkanie, bo emocji na pewno nie zabraknie. Zabierajcie rodziny, zapraszajcie znajomych. To idealny moment na pokazanie, jak Sołtysia tętni życiem! Znajdzie się również coś dla spragnionych i coś na ząb, bo tradycyjnie dostępna będzie kiełbasa z grilla w cenie 10 złotych. Wszystko to dzięki Restauracji Pyszny Obiad z katowickich Piotrowic. Zapraszamy!