ADAM ZAJĄC ODCHODZI Z PODLESIANKI

ADAM ZAJĄC ODCHODZI Z PODLESIANKI

9 lipca 2024 Wyłączono przez Kamil Drzeniek

Kończy się pewna era w Podlesiance Katowice. Z klubu po wielu latach gry w LGKS-ie odchodzi postać absolutnie wyjątkowa i niepowtarzalna, czyli Adam Zając. W naszej drużynie rozegrał 202 spotkania, strzelił 50 bramek i zaliczył 42 asysty. Fantastyczny bilans, który już na zawsze wpisał się w historię naszego klubu.

Adam Zając do naszego klubu trafił w sezonie 2011/2012. Później reprezentował barwy Polonii Łaziska Górne i Przemszy Siewierz, by wrócić do naszego klubu w sezonie 2014/2015 w którym występował do dziś. Co zrozumiałe, pożegnania są bardzo ciężkie, zwłaszcza po tylu latach. Nie inaczej jest z popularnym „Kickiem”. – Ciężko cokolwiek powiedzieć w takim momencie. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy towarzyszyli mi w tej wspaniałej przygodzie. Spędziłem tutaj ponad dziesięć świetnych lat. Fajnie było brać udział w tym projekcie i zakończyć ten rozdział awansem do III ligi. Wiele można by mówić, bo przeżyłem tutaj wiele wspaniałych momentów, emocji a także ludzi, na których miałem przyjemność trafić – czułem się tutaj, jak w rodzinie. – mówi Adam Zając.

– Jeszcze raz chciałbym podziękować za te lata Trenerom, Zawodnikom, Kibicom, Agacie i Kamilowi wraz z całą Ekipą medialną i przede wszystkim Rodzinie. – dodaje na koniec „Kicek”.

Adam, dziękujemy Ci za ten czas spędzony w Podlesiance. Kawał napisanej przez Ciebie historii sprawia, że na zawsze będziemy o Tobie pamiętać. Mamy nadzieję, że – chociaż już w nieco innej roli – do zobaczenia na Sołtysiej! Kicek Kicek Podlesie!