Grali pozostali: Cenny remis „Dwójki” i zwycięstwo Trampkarzy

25 października 2015 Wyłączono przez Admin2

Runda jesienna powoli dobiega końca. Nasza „Dwójka” rozegrała ostatni mecz ligowy, natomiast pozostałe grupy młodzieżowe mają przed sobą jeszcze kolejne występy. Przedstawiamy wyniki bieżącej kolejki drużyn występujących w naszym klubie:

Rezerwy – B-Klasa

„Dwójka” zdobyła bardzo cenny punkt na terenie lidera. Mimo, iż Trener Daniel Kaczor, biorąc pod uwagę dość okrojoną kadrę, remis przed spotkaniem brałby w ciemno, to po samym spotkaniu nie krył niedosytu, gdyż nasz zespół miał ogromne szanse na zwycięstwo i bardzo mocno przeciwstawił się przewodnikowi tabeli. Jedyną bramkę dla Podlesia zdobył doświadczony Wojciech Jałocha. Było to ostatnie spotkanie B-Klasy w tym roku. Szersze podsumowanie debiutanckiej rundy naszej drużyny przedstawimy niebawem.

Victoria Katowice – LGKS 38 II Podlesianka 1-1 (1-1)

bramka: W.Jałocha (9’)

Skład: Korek – Depta (46’ Sowa), Andrejczyk, Kiełbowicz, Machlarz – Strzoda (85’ Warzecha), Kloc (65’ Fabian), Ryszka, W.Jałocha (60’ Hofman), Krupiński – Stompor

Trener Daniel Kaczor o spotkaniu z Victorią Katowice:

„Moim zdaniem jeden z najlepszych naszych meczy w tej rundzie. Od początku dobrze zaczynamy i stwarzamy sobie sytuacje podbramkowe. W 9 minucie Wojtek Jałocha strzela precyzyjnie lewą nogą i obejmujemy prowadzenie. Do 30 minuty całkowicie kontrolujemy przebieg gry. Wtedy „wielbłąd” Korka i przeciwnik wyrównuje. W naszą grę wkrada się nerwowość i Victoria stwarza sobie kilka dogodnych sytuacji ,jednak szybko się otrząsamy i w 45 mamy kolejną sytuację na zdobycie bramki : po akcji Machlarza i Strzody, Stompor minimalnie pudłuje strzałem z powietrza. Po przerwie gramy jeszcze lepiej i zdobywamy przewagę niestety nic nie wpada: „Grzybek” minimalnie pudluje z główki, strzały Krupińskiego z dystansu delikatnie mówiąc niecelne, brakuje zimnej krwi  w ataku i klasycznego snajpera w drużynie. W drugiej połowie rehabilituje się też Korek, który niesamowitą paradą  ratuje zespół od straty bramki.  Mecz kończy się wynikiem 1-1, co patrząc na poprzednie rezultaty przeciwnika jest chyba dobrym rezultatem.”

Trampkarze Młodsi 2002

W pojedynku na szczycie tabeli, nasi zawodnicy nie pozostawili złudzeń, kto w tej rundzie rządzi w Lidze Trampkarzy. Przed spotkaniem Podlesianka i Grunwald miały na koncie tą samą liczbę punktów, jednak zwycięstwo pozwoliło naszym młodym zawodnikom na odskoczenie od swoich rywali. Wyczynu godnego Roberta Lewandowskiego dokonał Wojciech Pytel, który zdobył 5 goli! Przy trzech z nich asystował Dawid Pasieka.

GKS Grunwald Halemba – LGKS 38 Podlesianka 3-9 (0-3)

bramki: Pytel(5), Bednarz, Czabok, Godowski, Golczuk

Skład: Starczewski, Szopa, Golczuk, Oleksowicz, Gąbarczyk, Bednarz, Kuś, Pasieka, Czabok, Klukowski, Pytel oraz Godowski, Rachowicz, Grajek, Kuczka, Okuń, Starzyk

Młodziki Młodsze 2004

Niestety w starciu z liderem – Rozwojem Katowice – nasi najmłodsi zawodnicy byli bez szans. Mimo tego, stać ich było nie tylko na honorowego gola, ale również kilka innych dobrych okazji brakowych. Za tydzień chłopaki grają ostatni mecz w tym roku z APN Katowice, w związku z czym liczymy na zwycięstwo i miłe zamknięcie rudny jesiennej!

Rozwój Katowice – LGKS 38 Podlesianka 9-1 (3-0)

bramka: Dusza

Skład: Wolny, Andrejczyk, Jrndrus, Hadamik, Gajda, Dusza, Roj, Szojda, Szota oraz Ptaszny, Golda, Muszalik, Okuń