Po pierwszym treningu

Po pierwszym treningu

14 stycznia 2013 0 przez Admin

Dziś zawodnicy Podlesianki wznowili treningi po świątecznej przerwie. Na pierwszych zajęciach 18 zawodników rozegrało grę wewnętrzną w której pojawili się nowi zawodnicy testowi, 22-letni obrońca, występujący ostatnio w Warcie Zawiercie, oraz młodzieżowiec z Zagłębia Sosnowiec, ostatnio wypożyczony do IV-ligowego AKS-u Mikołów.

Od przyszłego tygodnia na treningach pojawi się kolejny zawodnik Grzegorz Sikora, który już wcześniej występował w barwach Podlesianki (2006-2008), a następnie bronił barw Gwarka Ornontowice oraz AKS-u Mikołów.

Nadal indywidualnie trenują nasi rekonwalescencji – najlepszy strzelec Ligi Okręgowej Krzysztof Michalski oraz Mateusz Sowa i Dariusz Kubacki.

Pierwszy tydzień treningów poświęcony będzie na stopniowe wprowadzeniem do okresu przygotowawczego. Od przyszłego tygodnia zespół trenować będzie 4 razy w tygodniu + mecz sparingowy. Drużyna przygotowuje się na własnych obiektach, korzystając z boiska sztucznego oraz sali gimnastycznej. W międzyczasie przeprowadzone zostaną również badania, wyznaczające poszczególnym zawodnikom progi wysiłkowe.