Podlesianka vs Śląsk Świętochłowice 6:5 – sparing

15 lutego 2013 0 przez Admin

W środę tj. 13.02. Podlesianka podejmowała wicelidera katowickiej Klasy A – Śląsk Świętochłowice. Mimo, iż wydawałby się, ze rywal nie sprawi większej trudności naszym piłkarzom, rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Kiedy po 20 minutach gry zawodnicy ze Świętochłowic prowadzili 3:0, mało kto przypuszczał, że istnieje szansa na powstanie z kolan. Nasza gra była chaotyczna i niezorganizowana, a proste błędy jakie popełniali zawodnicy w obronie ciężko tłumaczyć zaśnieżonym boiskiem. Na szczęście, jedyne co zaprezentowali zawodnicy Podlesianki w tym meczu, to charakter. Do przerwy udało się nam wyrównać do wyniku 3:3, a bramki zdobywali: Sebastian Bubrowski, Grzegorz Sikora i Daniel Paszek. Po przerwie jakość gry nie uległa drastycznej poprawie i w dalszym ciągu kibice oglądali wymianę ciosów z obu stron. Pierwsi uderzyli goście, lecz szybko odpowiedzieliśmy kolejną fantastyczną bramką Bubrowskiego. Niedługo pózniej punktuje z karnego Krzysztof Michalski, na co rywale również odpowiadają golem. Wynik po ładnej akcji prawym skrzydłem Stompora ustalił w samej końcówce Łukasz Piwczyk.

LGKS 38 Podlesianka – Śląsk Świętochłowice 6:5 (3:3)

Bramki: Bubrowski(2), Sikora, Paszek, Michalski, Piwczyk

Skład Podlesianki: Urbacz (Fojcik) – Sarzała, Gębczyk (D.Jakubczyk), Piwczyk, Łoboda – Paszek (Stompor), Brehmer (Muszalik), Bubrowski, Gruszczyński (Jurowicz), Sikora(Szymik), Michalski (Ochojski)