Podlesianka vs Pogoń Imielin 1:1 – sparing

Podlesianka vs Pogoń Imielin 1:1 – sparing

11 marca 2013 0 przez Admin

W przedostatnim tej zimy sparingu LGKS 38 Podlesianka zremisowała z innym przedstawicielem okręgówki – Pogonią Imielin 1-1 (1-0)

Mecz, po raz pierwszy w okresie przygotowawczym, został rozegrany na naturalnej nawierzchni – na płycie boiska MK Górnik Katowice, na którym będziemy mieli możliwość przez najbliższe dwa tygodnie trenować.

Pomimo dość ciężkich warunków, przejście na trawę naturalną pozytywnie podziałało na zespół, który rozegrał solidne spotkanie.

Mankamentem w naszej grze okazała się fatalna skuteczność, gdyż sytuacjami bramkowymi, które stwarzaliśmy przez całe 90 minut można by śmiało obdzielić kilka innych meczów.

Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Krzysztof Michalski, który sfinalizował dobre zagranie ze skrzydła Pawła Koźniewskiego.

Bardzo cieszy, że wszyscy zawodnicy z są już zdrowi i trener, po raz pierwszy w cyklu sparingowym, mógł skorzystać z całej kadry zawodniczej.

LGKS 38 Podlesianka – Pogoń Imielin 1-1 (1-0)

Bramka: Michalski

Skład: Fojcik (Bartkiewicz) – Sarzała (D.Jakubczyk), Piwczyk, Sowa (Gębczyk), Łoboda (Jurowicz) – Paszek (Sikora), Brehmer (Muszalik), Bubrowski (Kubacki), Koźniewski (Gruszczyński), Rajman (Szymik) – Michalski (Leks)