Staż trenerów LGKS 38 Podlesianka w Śląsku Wrocław

Staż trenerów LGKS 38 Podlesianka w Śląsku Wrocław

11 czerwca 2013 0 przez Admin

W dniach 13.05 – 18.05 br. trenerzy naszego zespołu – Rafał Bosowski wraz z grającym asystentem Grzegorzem Rajmanem przebywali na tygodniowym stażu trenerskim u ustępującego mistrza Polski WKS Śląsk Wrocław.

Mieli oni możliwość uczestniczenia we wszystkich zajęciach treningowych pierwszego zespołu oraz szerokiej konsultacji zarówno z pierwszym trenerem Stanislavem Levym, jak i jego asystentami – Pawłem Barylskim oraz Łukaszem Czajką.

Staż swój zakończyli obserwacją meczu mistrzowskiego , w którym Śląsk Wrocław podejmował Wisłę Kraków, wygrywając 3-0.

Było to niezwykle cenne doświadczenie dla naszych trenerów, jak i możliwość poszerzenia swojej wiedzy, które powinno procentować w przyszłości.

Po przyjeździe trenerzy przekazali swoje spostrzeżenia zawodnikom. Trzeba dodać, że sztab szkoleniowy Podlesianki nie spodziewał się tak miłego, serdecznego i profesjonalnego przyjęcia ze strony szkoleniowców i zawodników pierwszego zespołu Śląska , za co są im niezmiernie wdzięczni.

Szczególne podziękowania, za pośrednictwem naszego portalu, kierujemy do Piotrka Ćwielonga, który przyczynił się do zorganizowania całego pobytu.