PODLESIANKA W IV LIDZE!!!!!

PODLESIANKA W IV LIDZE!!!!!

27 czerwca 2013 0 przez Admin

To co jeszcze niedawno pozostawało wyłącznie w sferze marzeń, stało się faktem – LGKS 38 Podlesianka zdobyła tytuł mistrzowski II grupy Klasy Okręgowej i awansowała do IV Ligi!

Nasz zespół w ostatnim meczu sezonu rozgromił Orła Białego Brzeziny Śląskie 6-0 i z 74 punktami na koncie zasiadł na mistrzowskim tronie.

Mecz ani przez moment nie wymknął się spod kontroli naszym piłkarzom. Już w pierwszych sekundach spotkania Krzysztof Michalski otworzył wynik spotkania a łącznie podczas całego meczu zdobył hattrick’a, pieczętując tym samy tytuł króla strzelców naszej ligi.

Pozostałe gole zdobywali: Grzegorz Rajman, Andrzej Sarzała i Daniel Paszek. Wszystkie bramki padały po bardzo ładnych akcjach zespołowych bądź indywidualnych. Było również wiele okazji na podwyższenie wyniki, jednak cudów dokonywał golkiper gości.

Po meczu zawodnicy podziękowali licznie zgromadzonym fanom (ponad 350 osób!), polały się szampany a śpiewom i wiwatom nie było końca.

Awans Podlesianki do IV ligi to moment historyczny, gdyż w obecnej strukturze organizacyjnej lig, nigdy jeszcze nie grała na takim poziomie.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich ludzi, którzy przyłożyli swoją cegiełkę do tego ogromnego sukcesu!

Raport meczowy:
LGKS 38 Podlesianka – Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 6-0 (3-0)

Bramki:
Michalski (3), Rajman, Paszek, Sarzała

Skład: Bartkiewicz – Sarzała (48’ Piwczyk), Koźniewski, Łoboda, Rajman – Jakubczyk (48’ Jurowicz), Brehmer, Bubrowski, Paszek (70’ Leks) – Sikora (60’ Gruszczyński), Michalski
Poza tym w kadrze meczowej znaleźli się: Fojcik, Szymik, Kubacki, Muszalik