Podlesianka vs GKS Krupiński Suszec – 2:3

7 października 2013 0 przez Admin

W ramach X kolejki ligowej rozgrywaliśmy wyjazdowy mecz z zespołem GKS-u Krupiński Suszec. W pojedynku beniaminków minimalnie lepsi okazali się gospodarze, którzy po zacięty i emocjonującym meczu wygrali z naszym zespołem 3-2.

Mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze, gdyż już po kilku minutach gry trójkowe rozegranie Brehmer-Marek-Rajman wykańcza ostatni z nich i wychodzimy na prowadzenie. Szybko zdobyta bramka uśpiła trochę naszą czujność, gdyż po kilkunastu minutach dajemy się zaskoczyć i po mocno bitym rzucie rożnym napastnik gospodarzy wypcha z najbliższej odległości piłkę do naszej bramki.

Niestety w końcowej fazie pierwszej połowy akcja prawym skrzydłem Krupińskiego, kończy się dograniem na 16 metr, gdzie jeden z zawodników uderza nie do obrony i do szatni schodzimy z wynikiem 2-1.

Drugą połowę rozpoczęliśmy agresywnym pressingiem, co szybko przyniosło skutek w postaci wyrównania. W polu karnym Krupińskiego piłka trafia pod nogi Grzegorza Rajmana, który technicznym strzałem trafia w same okienko bramki.

Graliśmy mądrze i nie pozwalaliśmy rywalom nie zbyt wiele w akcjach ofensywnych, niestety jedna z akcji Krupińskiego kończy się golem i gospodarze ponownie wychodzą na prowadzenie.

Zaraz po stracie bramki ostro odpowiedzieliśmy, jednak strzał z 35 metrów Bubrowskiego pechowo zatrzymał się na poprzeczce.

W ostatnich minutach przeszliśmy na bardzo ofensywne ustawienie, niestety nie udało nam się już odwrócić losów spotkania.