Podlesianka vs Unia Racibórz – 3:1

Podlesianka vs Unia Racibórz – 3:1

5 października 2013 0 przez Admin

W IX kolejce ligowej Podlesianka podejmowała zespół Unii Racibórz. Nasi zawodnicy rozegrali dobre zawody i dzięki zwycięstwu 3-1 dopisali kolejne 3 punktu do swojego dorobku.

Co nie zdziwiło już nikogo, kto obserwuje mecze Podlesianki, gola jako pierwsi zdobyli goście. W 9 minucie na niesygnalizowany strzał zza pola karnego zdecydował się Selera a piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki i przekroczyła linię brakową.

Potrzebowaliśmy 10 minut by wyrównać stan meczu, kiedy do prostopadłej piłki Marka dochodzi Krzysztof Michalski i na raty umieszcza ją w bramce Raciborzan.

Kolejne minuty mijały pod znakiem naszej dużej dominacji, jednak żadnej z klarownych sytuacji – m.in. Rajmana i Bubrowskiego nie udało nam się wykorzystać i do przerwy zeszliśmy z wynikiem remisowym.

Po przerwie dość szybko opanowaliśmy grę i w 53 minucie wychodzimy na prowadzenie. Rajd Rajmana na polu karnym przerwany zostaje faulem a pewnym wykonawcą rzutu karnego okazuje się Sebastian Bubrowski.

Wynik ustalamy w 70 minucie gry, kiedy zagranie Bubrowskiego na bramkę zamienia Dawid Marek.

Raport meczowy:
LGKS 38 Podlesianka – Unia Racibórz 3-1 (1-1)

Bramki:
Michalski, Bubrowski, Marek

Skład Podlesianki:
Majerczyk – Niesyto, Sobota, Sarzała, Koźniewski ( 76’ Waniek) – Szostek (69’ Jurowicz), Brehmer, Bubrowski, Rajman (80’ Gruszczyński), Marek – Michalski (46’ Łoboda)

Poza tym w kadrze meczowej:
Bartkiewicz(br), Grygier, Jacenik

Żółte kartki:
Sarzała