Podlesianka vs AKS Mikołów – 0:0

Podlesianka vs AKS Mikołów – 0:0

26 września 2013 0 przez Admin

Po wtorkowym – bardzo dobrym i wyczerpującym meczu z Czarnymi Góral Żywiec czas regeneracji okazał się zbyt krótki i w meczu VIII kolejki z AKS-em Mikołów nie udało nam się podtrzymać dobrej formy a mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Od samego początku meczu widać było, ze tego dnia ciężko nam będzie dominować na boisku, Pomimo, iż drużyna z Mikołowa nie wystartowała zbyt dobrze w tym sezonie. Mimo tego mecz mógł się rozpocząć wyśmienicie, gdyż w jednej z pierwszych akcji wyśmienitego podania Bubrowskiego nie udało się wykorzystać Szostkowi.

W kolejnych minutach gra toczyła się głownie w środku pola, choć ok. 30 minuty niefrasobliwości naszego bramkarza o mało nie zakończyła się golem dla gospodarzy. Na szczęście Majerczyk naprawił swój błąd i ofiarną interwencją zapobiegł utracie bramki. Mieliśmy również kilak akcji, które mogły przynieść spodziewany efekt, jednak sędzia w kliku przypadkach wyłapywał wątpliwe dość spalone. Po przerwie w dalszym ciągu żadna z drużyn nie osiągnęła dużej przewagi a akcje z obu stron były szarpane i brakowało wykończenia. Najlepsza okazję do strzelenia gola mieli gospodarze, ale niesamowitym instynktem wykazał się Koźniewski, który w nieprawdopodobny sposób wybił piłkę z linii bramkowej. W ostatniej fazie spotkania to nasz zespól uzyskał lekka przewagę, lecz w kilku akcjach zabrakło dokładnego dogrania.

Biorąc pod uwagę , iż większość zawodników odczuwało w nogach mecz z przed paru dni, punkt na wyjeździe przyjęliśmy z umiarkowanym zadowoleniem.

Raport meczowy:
AKS Mikołów – LGKS 38 Podlesianka 0-0

Skład Podlasianki:
Majerczyk – Niesyto, Sarzała, Sobota, Koźniewski – Szostek (59’ Jurowicz), Brehmer (70’ Waniek), Bobrowski, Rajman (81’ Gruszczyński), Marek ( 57’ Łoboda) – Michalski

Poza tym w kadrze meczowej:
Bartkiewicz (Br), Grygier, Jachnik

Żółta kartka:
Jurowicz