Łukasz Krupa: Cel jest jasny!

Łukasz Krupa: Cel jest jasny!

18 marca 2015 Wyłączono przez Admin2

Odliczamy już godziny, nie możemy się doczekać pierwszego gwizdka w rundzie wiosennej – szkoleniowiec Podlesianki Łukasz Krupa, tak jak i jego podopieczni, z niecierpliwością oczekuje wznowienia rozgrywek ligowych. 

 Przed Zespołem długa i ciężka walka:

 – Jesteśmy zdeterminowani i bojowo nastawieni do walki o utrzymanie. Cel jest jasny! Do Pszczyny jedziemy po 3 punkty. Należy jednak pamiętać, że przed nami 15 spotkań. W każdym zagramy o zwycięstwo, bo punkty są nam niezbędne, jednak walka o utrzymanie to nie sprint, a maraton. Zaczynając z takiego pułapu mamy świadomość, że nie wystarczy zaangażowanie w kilku spotkaniach, ale przez całą rundę.

 Kadra Zespołu oparta została o solidne fundamenty:

 – Kadra jest dość szeroka i wyrównana. Zamknęliśmy ją w 24 nazwiskach. Dziś może zagrać każdy. Każdy też musi czuć, że kolega depcze po mu piętach. Zdrowa rywalizacja  pozwoli nam robić postępy.

 Zimowa praca była na wysokim poziomie:

 – Trzeba podkreślić ogromne zaangażowanie chłopaków w trening w okresie przygotowawczym. Zawiesili sobie wysoko poprzeczkę, ale jestem przekonany, że w okresie startowym będą pracować równie ciężko. To naprawdę fajna grupa ludzi, świadomych sytuacji. Wiem, że każdy odda całe zdrowie w każdym kolejnym meczu. Naszą siłą będzie zespół!