Przodownik silniejszy. MKS Lędziny – Podlesianka 2-0

20 września 2015 Wyłączono przez Admin2

W VII kolejce Podlesianka uległa liderowi z MKS-owi Lędziny 0-2 i przerwała niezłą passę wygranych meczów.

Zawodnicy z Lędzin szybko opanowali sytuację na boisku, mocno dominując podczas pierwszej części gry. Nasz zespół bronił się dość szczęśliwie, bo albo kapitalnymi interwencjami sytuację ratował Bartkiewicz, albo na drodze do bramki stawała poprzeczka.

Niestety na kilka minut przed przerwą tracimy w dość kuriozalnych okolicznościach bramkę, którą zdobywa mocnym strzałem w długu róg Piotr Karlik.

Po zmianie stron Podlesianka zaczęła grać trochę odważniej, jednak szybko trzeba było zweryfikować ustawienie i plany. W 50 drugą żółtą, a wkonsekwencji czerwoną kartę otrzymuje Brehmer i zespół musiał radzić sobie w 10-tkę.

Po 8 minutach gry w osłabieniu zagranie skrzydłowegi gospodarzytrafia na przedpole do niekrytego Śliwy i Lędziny ustalają wynik spotkania.