Ostatnie szlify: Strażak Mikołów – Podlesianka 0-3

Ostatnie szlify: Strażak Mikołów – Podlesianka 0-3

6 sierpnia 2016 Wyłączono przez Admin2

W ostatnim letnim sparingu Podlesianka wygrała trzema bramkami ze Strażakiem Mikołów i może z optymizmem oczekiwać pierwszego ligowego meczu z Piastem Nowy Bieruń.

Pierwsza część gry nie wyglądała jednak ze strony Podlesianki najlepiej. Mimo, iż nasi gracze mieli ogormną przewagę w posiadaniu piłki, nie mogli przełożyć tego na sytaucje bramkowe, których było jak na lekarstwo. W drugiej połowie wyglądało to już znacznie lepiej i raz po raz przeszywaliśmy groźnymi sytuacjami pole karne Strażaków. Z wielu okazji wpadły trzy bramki – najpierw dobre dośrodkowanie Kuta, na bramkę zamienił Radosław Kaczmarczyk, a chwilę później ten sam zawodnik zapunktował po raz drugi,  wykańczając świetną akcję Colika z Kubackim. Ostatnia bramka była dziełem Tadeusza Tyca. Doświadczony napastnik pewnie wykorzystał rzut karny, podyktowany za rękę w polu karnym Mikołowian.

W zespole naszych rywali trenerem jest były szkoleniowiec Podlesianki – Jakub Musioł, a zawodnikiem mający w swojej karierze półroczną przygodę z naszym klubem w IV Lidze – Tomasz Waniek

Przed Podlesianką ostatni tydzień na dopracowanie taktyki na inauguracyjny mecz ligowy. Zespół bardzo solidnie przepracował ostatni tydzień, a frekwencja i zaangażowanie zawodników  w zającia treningowe było bardzo dobre.

 

Raport meczowy:

sparing letni nr 6

06.08.2016 Boisko Strażaka, ul. Gliwicka, Mikołów

Strażak Mikołów – LGKS 38 Podlesianka 0-3 (0-0)

bramki: Kaczmarczyk(2), Tyc

Skład: Wolan– Sieniawski, Renner, Widenka, Kiełbowicz – Kubacki, Brehmer, Colik, Stompor – Kaczmarczyk, Zając

oraz w II połowie: Fojcik, Kut, Nowak, Nawrot, Tyc, Rawicki, Góralczyk

 

 

foto: Agata Dworczak / www.sportslaski.eu