Kamil Szostek w Podlesiance!

Kamil Szostek w Podlesiance!

6 lutego 2017 Wyłączono przez Admin2

Możemy już potwierdzić, że pierwszym zawodnikiem, który zasili nasz zespół w zimowym okienku transferowym będzie Kamil Szostek.

23-letni skrzydłowy to wychowanek MOSM-u Tychy, jednak właściwe szlify juniorskie pobierał w zespole Rozwoju Katowice, w którym w 2011 roku, m.in. razem z Arkadiuszem Milikiem, Przemysławem Szymińskim czy Konradem Nowakiem, zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów. 

Na poziomie III-ligi zadebiutował w 2012 roku w meczu z Pniówkiem Pawłowice, a w sezonie 2012/2013 rozegrał jeszcze 6 kolejnych ligowych spotkań w pierwszej drużynie Rozwoju.

W rundzie jesiennej sezonu 2013/2014 po raz pierwszy notuje przygodę z Podlesianką. W inauguracyjnym dla naszego klubu IV-ligowym sezonie „Szosti” notuje 14 meczów w naszych barwach i po zakończonym wypożyczeniu, przechodzi na  rundę rewanżową do Przemszy Siewierz, z którą rok później awansuje na szczebel IV-ligi. W mistrzowskim sezonie zawodnik ten notuję swój strzelecki rekord w piłce seniorskiej, zdobywając 12 goli.

W Siewierzu w pierwszym IV-ligowym sezonie występuje jeszcze pół roku (11 meczów, 2 gole), by przenieść się na wiosnę 2016 do Górnika Wesoła (IV-liga, 14 meczów, 4 bramki). Ostatnie pół roku spędził natomiast w Nadwiślanie Góra (IV-liga, 4 miejsce po rundzie jesiennej, 14 rozegranych meczów).

Zawodnikowi życzymy wielu udanych występów w barwach Podlesianki!

 

foto: www.gieksiarze.pl