Sparing: Hetman Katowice – Podlesianka 0-3

Sparing: Hetman Katowice – Podlesianka 0-3

10 lutego 2017 Wyłączono przez Admin2

Zamiast czwartkowego treningu, nasz zespól rozegrał sparingowy pojedynek z A-klasowym Hetmanem Katowice. Trener Daniel Kaczor potraktował to spotkanie jako jednostkę treningową, z wyraźnym celem doskonalenia gry w defensywie. Takie też jest założenie kolejnego meczu, który w sobotę zagramy z Fortuną Wyry. 

Założenie główne zostało zrealizowane i być może dlatego gra ofensywna, która normalnie powinna wyglądać zdecydowanie lepiej, zeszła trochę na dalszy plan. W pierwszej części gry padła tylko jedna bramka, której autorem był nasz nowy zawodnik – Kamil Szostek. Ten sam gracz dołożył jeszcze kolejne trafienie w drugiej części gry, a jednego gola dorzucił nasz niezawodny snajper – Radosław Kaczmarczyk.

W naszych szeregach wystąpiło kilku testowanych zawodników – dwóch graczy młodzieżowych z Rozwoju Katowice i GKS-u Katowice oraz kolejny raz Ukrainiec Taras Hirchysia z FC Romaniwka. W zespole znalazł się również wspominany już we wcześniejszych artykułach zawodnik, który ma zostać fundamentalnym wzmocnieniem naszego zespołu, lecz mimo to, iż jesteśmy coraz bliżsi ostatecznego potwierdzenia transferu, to musimy się wstrzymać z podaniem personaliów, do czasu finalizacji rozmów z klubem odstępującym.

Jak zaznaczyliśmy wcześniej, kolejny sparing rozegrany zostanie już w najbliższą sobotę tj 11 lutego o godz. 12.00 na boisku przy ul. Boya-Żeleńskiego 96c w Katowicach-Kostuchnie, a rywalem będzie zespół Fortuny Wyry.

Raport meczowy:

sparing zimowy nr 3

09.02.2016 Boisko MOSiR Hetman

Hetman Katowice – LGKS 38 Podlesianka 0-3 (0-1)

bramki: Szostek(2), Kaczmarczyk

Skład I połowa: Wolan– Zawodnik 1, Renner, Nawrot, Kiełbowicz – Szostek, Brehmer, Rawicki, Zawodnik 2, Hirchytsia – Stompor

Skład II połowa: Fojcik – Fabian, Hofman, Widenka, Góralczyk – Konieczny, Kubacki, Zawodnik 1 (Szostek), Kaczmarczyk, Zając – Zawodnik 3