Puchar Polski z Reprezentacją Śląska Oldbojów!

Puchar Polski z Reprezentacją Śląska Oldbojów!

20 lipca 2017 Wyłączono przez Admin2

W niedawno rozlosowanych parach I rundy okręgowego Pucharu Polski nasz zespół początkowo trafił na rezerwy AKS-u Mikołów, jednak po ich wycofaniu z rozgrywek pucharowych, dokooptowano nam niezwykle ciekawego rywala, jakim niewątpliwie jest Reprezentacja Śląska Oldbojów. Mecz odbędzie się 22 sierpnia o godz. 17.30 na stadionie Podlesianki.

Ekipa prowadzona przez Zdzisława Podedwornego i Henryka Bąka, posiada w swoich szeregach wielu byłych wybitnych ligowców, a nawet reprezentantów Polski.

Oczywiście skład Oldbojów często się zmienia i ciężko określić, kto dokładnie wystąpi w meczu na Sołtysiej, ale zazwyczaj zobaczyć w ich barwach można takich tuzów jak: Radosław Gilewicz, Mariusz Śrutwa, Mirosław Widuch, Jan Woś, Dariusz Gęsior, Jerzy Brzęczek, Jarosław Zadylak, Jacek Trzeciak, Piotr Lech czy Mirosław Dreszer. Okazjonalnie zdarzały się również w ich zespole występy: Dariusza Dudka, Jacka Bednarza,  Janusza Bodziocha, Mirosława Mosóra, Mirosława Jaworskiego, Wojciecha Grzyba, Bartosza Karwana, Adama Krygera czy Wojciecha Myszora.

Jakikolwiek skład nie przyjedzie na Sołtysią, z pewnością mecz ten będzie dla nas sporym wydarzeniem i szansą na zmierzenie się z naprawdę dobrymi graczami.

Swojego czasu mieliśmy już okazję rywalizować z tą drużyną, jednak były to mecze towarzyskie, którym z pewnością nie przyświecają takie emocje jak w rozgrywkach pucharowych.

Pełny wykaz par I rundy <TUTAJ>

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak, Kamil Drzeniek