Podlesianka wznawia treningi. Podajemy plan sparingów

Podlesianka wznawia treningi. Podajemy plan sparingów

18 lipca 2018 Wyłączono przez Admin2
W dniu wczorajszym pierwszy zespół Podlesianki wznowił treningi po przerwie wakacyjnej, rozpoczynając tym samym letni okres przygotowawczy.
 
Na treningu obecnych było 20 zawodników. Wśród nich nasz nowy nabytek Bartosz Nowotnik. Trenował również testowany Ukrainiec Dimitry Klimenko oraz młodzi wyróżniający się zawodnicy naszych grup juniorskich – Michał Pogrzeba i bramkarz Oskar Wróbel.
 
Wśród trenujących był również nowy zawodnik bliski przejścia do naszego zespołu, jednak do czasu oficjalnych decyzji wstrzymamy się z podaniem jego personaliów. Jest to gracz występujący ostatnio regularnie w IV Lidze.
 
Jeżeli chodzi o absencje, to troszkę dłuższe urlopy otrzymali Radosław Kaczmarczyk i Marcin Nawrot, którzy nie będą do dyspozycji Daniela Kaczora na pierwszym meczu sparingowym.
 
Tak jak już pisaliśmy wcześniej – utrzymujemy w dużej większości kadrę z poprzedniego sezonu, także również i w nadchodzących rozgrywkach, liczyć ona będzie przynajmniej 23 wartościowych zawodników. Wszyscy wiodący zawodnicy tworzący tzw. „kręgosłup” naszej drużyny będą występować dalej w Podlesiance!
 
Po stronie ubytków możemy natomiast zapisać Krystiana Maślankę, którego wypożyczenia nasz klub nie zdecydował się przedłużyć oraz Mateusza Rawickiego i Wojciecha Węglarza, którzy z racji nowych obowiązków związanych m.in z podjęciem studiów, nie będą w stanie regularnie trenować. O zakończeniu kariery przez Kamila Szostka pisaliśmy już w osobnym artykule.
 
Pierwszy mecz sparingowy rozegrany zostanie już w najbliższy czwartek, gdzie przeciwnikiem będzie zespół Victorii Jaworzno. Poniżej przedstawiamy pełny plan meczów kontrolnych:
 

19.07 (czwartek) godz. 18.00 Victoria 1918 Jaworzno  (wyjazd)

21.07 (sobota) godz. 11.00 Jedność 32 Przyszowice (boisko MOSiR Kolejarz K-ce)

25.07 (środa) godz. 18.00 Orzeł Mokre (wyjazd)

28.07 (sobota) godz. 11.00 AKS Niwka (wyjazd)

31.07 (wtorek) godz. 18.00 Siemianowiczanka (dom)

04.08 (sobota) godz. 10.00 SKS Łagisza (wyjazd – boisko Sarmacji Bedzin)

11.08 (sobota) – pierwszy mecz ligowy